Kaymakam Fırat’tan Of Havadis’e ziyaret

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş ile sohbet etti.

Kaymakam Fırat’tan Of Havadis’e ziyaret
banner71

16 Aralık’ta Of Kaymakamlığı görevine başlayan Kaymakam Eyüp Fırat, Gazetemize iade-i ziyarette bulundu.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş tarafından karşılanan Kaymakam Fırat, Yaşar ve Keleş ile bir süre sohbet etti.

 

Yaşar ve Keleş’ten Gazete ve Of Basını hakkında bilgiler alan Kaymakam Fırat, Gazetenin ilk sayısını inceledi.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “Of Havadis’in 10. Yılındayız. Kaymakam M.Cengiz Yücedal döneminde yayın hayatına başladık. Yayın hayatımızda değerli kaymakamlarımız Tuncay Sonel ve Eren Arslan bey ile çalıştık. İnşallah sizlerle de güzel bir çalışma dönemi yaşayacağız. Göreve başlayalı kısa süre olmasına rağmen Of kamuoyu nezdinde güzel bir intiba oluşturdunuz. Güleç yüzünüz, sıcak ve samimi yaklaşımınız kamu kurumu çalışanlarımız yanı sıra Of halkı tarafından da sevinçle karşılandı. Kamu görevlerimiz yanı sıra basın içerisinde de görev alarak Of’umuza sosyal ve kültürel bir hizmet sunmak istiyoruz. 10 yıl önce adım attığımız heyecanlı yolculukla ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar çeksek de Of halkına haber vermenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gurbette yaşayan hemşerilerimizin Of’tan aldığı bir haber karşısında bizlere yaptığı basit bir teşekkür bile bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21