Kaymakam Fırat’tan Müdür Balcan’a geçmiş olsun ziyareti

Ağaçtan düşen ve ölümcül bir kazayı ayak kırığıyla atlatan Müdür Mehmet Balcan’ı hastanede ziyaret eden Kaymakam Fırat, kendine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaymakam Fırat’tan Müdür Balcan’a geçmiş olsun ziyareti
banner71

Önceki hafta, hafta sonu tatilini geçirmek üzere memleketine giden Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu Müdürü Mehmet Balcan, çıktığı ağaçtan dengesini kaybederek düştü.

 

Ağacın dallarına çarparak düştüğü için ölümcül bir azayı ayağının kırılmasıyla atlattığını ifade eden Balcan’a, Of Devlet Hastanesinde Op. Dr. Onur Varış tarafından başarılı bir ameliyat yapıldı.

 

Ameliyatın ardından Ortopedi Servisinde tedavi altına alınan Müdür Balcan’ı İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Süleyman Bedir ile birlikte ziyaret eden Of Kaymakamı Eyüp Fırat, kendisine geçmiş olsun dilerini iletti.

 

Müdür Balcan’a kısa sürede iyileşmesi dileğinde bulunan Kaymakam Fırat, “Allah beterinden saklasın. Başarılı ameliyat geçirdiğinizin bilgisini aldık ve buna sevindik. Bir ihtiyacınız olursa hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Elimizden geleni yapmaya hazırız. En kısa sürede iyileşip görevinizin başına geçmenizi umuyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Müdürü Balcan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Allah sizlerden razı olsun. Bu moralle de inşallah en kısa zamanda iyileşip görevimizin başına dönmek istiyorum"  diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21