banner80

Kaymakam Fırat’tan 90 eğitimciye Başarı Belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat Of’ta akademik, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren idareci ve öğretmenleri Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan 90 eğitimciye Başarı Belgesi
banner71

Of Kaymakamlığı görevine başladığı günden beri eğitime özel önem veren Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of’ta eğitim öğretim faaliyetleri içinde; akademik, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren idareci ve öğretmenleri Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

 

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonunda yapılan ödül töreniyle 90 kişiden oluşan başarılı öğretmen ve idarecilere ödülleri Kaymakam Fırat tarafından verildi.

 

Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Eğitim ve öğretimi bir bütün olarak görüyoruz. Onun için gerek akademik gerekse sosyal ve kültürel başarıyı birlikte önemsiyor ve bunun gerçekleşmesine çalışıyoruz. Son üç yılda gerek üniversite yerleştirmelerinde gerekse liseye yerleştirmelerde İlçemiz önemli başarılar elde etti. Bunu tüm yönetici ve öğretmen kısacası Of’un eğitim ailesiyle başardık. İnşallah Sayın Kaymakamımızın önderliğinde eğitim bayrağını daha yükseklere taşıyacağımıza burada söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of’ta eğitim sisteminin çok başarılı bir şekilde işlediğini ifade eden Kaymakam Fırat; “Geldiğim günden beri İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle birlikte okullarımızı ziyaret ediyoruz. Şükürler olsun ki çok iyi işleyen bir sistem var. Bunu belki içinde olduğunuz için görmüyorsunuz ama bizler gözlemliyoruz. Güzel bir ekip ruhu ve başarılı çalışmalar var. 21. Yüzyıl eğitime hâkim olan, iyi eğitilmiş toplumların yüzyılı olacaktır. İnşallah bizler bunu başarıp bu yüzyıla hâkim oluruz” diye konuştu.


İdareci ve öğretmenlere başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Fırat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na ise sürpriz yaparak Üstün Başarı Belgesi takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
zekeriya AKYILDIZ
zekeriya AKYILDIZ - 4 yıl Önce

Kaymakam Fırat’tan 90 eğitimciye Başarı Belgesi. bizim bilmediğimiz veya kaçırdığımız üniverside veya teog da derece yapmış öğrencilerimiz varda biz mi duymadık şayet duymadık sa ayıp etmişiz öğrenci kardeşlerimizi başarılarından dolayı kutlarım. Yalnız öyle bir başarı olmadığını bildiğimizden doksan öğretmen arkadaşa başarı ödülü vermek neyin nesidir de sormaktan kendimi alıkoyamıyorum kesinlikle bu yazım öğrtemen arkadaşlarımıza yönelik bir eleşdiri değildir bi zati ödül verenleredir ..OF ÜLKÜOÇAKLARI BŞK.zekeriya AKYILDIZ

zekeriya akyıldız
zekeriya akyıldız - 4 yıl Önce

ben bu habere yorum yazdım neden yayınlanmadığını bana bildirirmisiniz lütfen

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21