banner80

Kaymakam Fırat, Hükümet Konağındaki Kurumları ziyaret etti

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Hükümet Konağı’nda faaliyetlerini yürüten kamu kurumlarına iade ziyaretlerinde bulundu.

Kaymakam Fırat, Hükümet Konağındaki Kurumları ziyaret etti
banner71

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Hükümet Konağı’nda faaliyetlerini yürüten kamu kurumlarına iade ziyaretlerinde bulundu.

 

İlk ziyaretini hükümet konağının giriş katında bulunan Kadastro birimine yapan Fırat, Kadastro biriminde görevli personellerin odalarına giderek tek tek görüştükten sonra Kadastro Müdürü Servet Ural’dan kurumun çalışmaları hakkında brifing aldı.

 

İkinci ziyaretini hükümet konağının en üst katında bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapan Kaymakam Fırat, burada da personelle görüştükten sonra Vakıf Müdürü Murat Çakır’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Tapu Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Kaymakam Fırat, çalışmaları yerinde takip ederek işlem yaptırmak üzere bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra Tapu Müdürü Gülten Yıldırım’dan brifing aldı.

 

İlçe Malmüdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Fırat, Malmüdürü Vekili Kenan Albayrak ve personelle bir süre sohbet etti.

 

Nüfus Müdürlüğünü de ziyaret eden Kaymakam Fırat, burada kimlik değiştirmek üzere bulunan kalabalık vatandaşlarla karşılaştı. Burada vatandaşların “Of gibi kalabalık bir ilçede bir tane cihaz az, en iki cihaz daha istiyoruz” taleplerine cevap veren Kaymakam Fırat; “Yeni Kimlik sistemine geçiş için kullanılan İkinci cihazımızın talebini yaptık ve inşallah kısa süre sonra ikinci cihazımızda faaliyete geçmiş olacak” ifadelerini kullandı.

 

Kaymakam Fırat, Nüfus Müdürü Emin Ulu’dan da çalışmaları hakkında brifing aldı.

 

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğünü de ziyaret eden Kaymakam Fırat, Yazı İşleri Müdürü ve çalışanlarla bir süre sohbet etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21