Kaymakam Çiçek, Müdür ve Rehber Öğretmenlerle buluştu

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek Of’ta bulunan Okul, Kurum Müdürleri ve Rehber Öğretmenlerle bir toplantı yaparak eğitim öğretim faaliyetlerinin genel değerlendirilmesini yaptı.

Kaymakam Çiçek, Müdür ve Rehber Öğretmenlerle buluştu

İlçedeki eğitim öğretim faaliyetlerine son derece önem veren Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek Of’ta bulunan Okul, Kurum Müdürleri ve Rehber Öğretmenlerle bir toplantı yaparak eğitim öğretim faaliyetlerinin genel değerlendirilmesini yaptı.

Of Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Refiği Ali Can Uludağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Hasan Tekke Okul, Kurum Müdürleri ve Of’ta görevli tüm Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenler katıldı.

Toplantıda ilk olarak ilçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu eğitim, öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi vererek bir değerlendirme yaptı. Ardında Of Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Medine Başaran Of’ta öğrencilere, velilere ve vatandaşlara yönelik verilen rehberlik hizmetleri hakkında bilgi sundu. Akabinde Psikolojik Danışman Muhammet Seyfi Yüzügüleç ve Ebru İskender de bir sunum yaptı. Sunumun ardından Kaymakam Çiçek yapılan çalışmalara teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarda başarılar diledi.

Toplantıda okul idarecileri ve rehber öğretmenler görüş ve önerilerini paylaştıktan sonra toplantı sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21