Kaymakam Çiçek Kıyıcık okulunu ziyaret etti

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kaymakam Refiği Ali Can Uludağ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Kıyıcık İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Çiçek Kıyıcık okulunu ziyaret etti

Okul ziyaretlerini sürdüren Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kaymakam Refiği Ali Can Uludağ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Kıyıcık İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.

İlk olarak atık malzemelerle yapılan Sıfır Atık Kütüphaneyi ve okuma etkinliği yapan öğrencileri ziyaret eden Hayretin Çiçek, öğrencilerle okudukları kitap üzerinde sohbet ederek en son okudukları kitabın kritiğini yaptılar.

Kütüphane ziyaretinin ardından 2/A sınıfını ziyaret eden Kaymakam Çiçek ve beraberindekiler, öğrenciler tanışıp gelecek hayatları ile ilgili hayallerini paylaştılar.

Kitap okumanın gelecek eğitim ve sosyal hayat için çok önemli olduğunu belirten Kaymakam Çiçek, “Bu alışkanlığı şimdiden kazanırsanız gelecekte çok daha başarılı olursunuz. Bu manada öğrencilerimizin ilgi, alaka ve geleceğe dair düşünceleri dinleyince aldığımız cevaplar bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Gerek okul idaresinin tutumu gerekse öğretmenlerimizin gayreti ile inşallah öğrencilerimiz başarılı olacaklardır. Sıfır Atık Kütüphane hakikaten güzel olmuş. Emeği geçen öğretmen, öğrenci ve idarecilerimizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Okul Müdürü Mustafa Zengin, ziyaretleri nedeniyle Kaymakam Çiçek ve beraberindekilere okul hakkında bilgiler verdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21