banner80

Kaymakam Arslan ve Başkan Saral karne dağıttı

Of Kaymakamı Eren Arslan Of belediye Başkanı Murat Saral ile birlikte karne törenine katılarak öğrencilere karne dağıttılar.

Kaymakam Arslan ve Başkan Saral karne dağıttı
banner71

16 Eylül 2013 tarihinde başlayan 2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk yarısı öğrencilerin karneleri almasıyla sona erdi.

 

Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Of’ta da karne heyecanı yaşandı. 25 okulda öğrenim gören yaklaşık 7 Bin 5 yüz öğrenci ile onlara eğitim veren yaklaşık 550 idareci ve öğretmen de 2 haftalık yarıyıl tatiline girdiler.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Şahin ile birlikte Of Fındıkoba İhsan Karadeniz İlk ve Orta Okulu’nda düzenlenen karne törenine katıldılar.

 

Öğrencilere karnelerini takdim eden Kaymakam Arslan ve Başkan Saral, takdir ve teşekkür alan öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını dilediler.

 

Eğitimde başarının önemli olduğunu belirten Kaymakam Arslan; “Başarı önemlidir elbette ama çok daha önemli olanın topluma faydalı, çevresine saygı gösteren, adalet duygusu gelişmiş, milli ve manevi değerlerini özümsemiş, ailesine ve ülkesine faydalı bireyler olmanızdır. Tatilde fırsat buldukça kitap okuyun. Ne kadar okursanız o kadar güçlü olursunuz” dedi.

 

Öğrencilerin sınav maratonlarıyla daha yoğun geçireceği 2.yarıyıl, 10 Şubat’ta başlayacak ve  13 Haziran’da sona erecek.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21