banner80

Karaca Ailesinin Of buluşması

Of’un tanınmış ailelerinden Karaca Ailesi, Of Liman Restorant’ta Ramazan’ın son akşamı düzenlenen iftar yemeğinde ilk kez buluştular.

Karaca Ailesinin Of buluşması
banner71

Of’un tanınmış aileleri arasında yer alan Karaca Ailesi, İstanbul’un ardından Of’ta da düzenlenen iftar programında buluştu.

 

Dernek Başkanı Ali Karaca tarafından düzenlenen İftar yemeğinde bir araya gelen Karaca Ailesi birlik beraberlik mesajı verdi.

 

Başkan Karaca, Of’un en eski ailelerinden biri olduklarına dikkat çekerek, “Of ve Hayrat’ta Karaca soyadı oldukça fazla. Hepimiz aynı sülaledeniz. Yakın zamanda Osmanlı Arşivlerinden, soyağacı çalışmamız çıkacak. Dolayısıyla, derneğimizle birlikte, ailemizde herkes herkesi daha yakından tanıyacak. İlk iftarımız İstanbul’daydı. İkinci iftarımızı ve aile buluşmamız için Of’a geldik. Burada yaklaşık 200 kişi var ve bu iftara katılamayan çok sayıda aile üyemiz var. Derneğimizi kurduk. İstanbul Güngören’de dernek merkezimiz var. Önce soyacağı çalışmamız olacak. Sonrasında Karaca ailesi adından söz ettirecek nitelikli projelere imza atacağız” diye konuştu.

 

Of sahil Liman Restoran’daki iftar yemeğine Karaca ailesi üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21