banner80

Kadın ve Gençlik Kollarından Çapoğlu’na veda gecesi

Ak Parti Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu için Kadın ve Gençlik Kolları tarafından veda gecesi düzenlendi.

Kadın ve Gençlik Kollarından Çapoğlu’na veda gecesi
banner71
Ak Parti Of İlçe Kurucu Başkanı olan ve üst üste üç dönemdir ilçe başkanlığı görevini yürüten Fazlı Çapoğlu için partinin Gençlik ve Kadın Kolları tarafından bir veda gecesi düzenlendi.
 
Of Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen geceye Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Çapoğlu, Halim Kaya ve Dursun Yüksel, Belde Belediye Başkanları, Parti Yöneticileri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
 
Kadın Kolları üyeleri tarafından hazırlanan Fazlı Çapoğlu’nun hayatını anlatan sinevizyon gösterisi ile başlayan programın açılış konuşmasını İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu yaptı.
 
Gençlik Kolları tarafından hazırlanan Fazlı Çapoğlu hakkındaki röportajların slayt sunumunun ardından Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Demirci de bir konuşma yaptı.
 
10 yıllık birikim güldürdü
Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın Çapoğlu hakkında duygu ve düşüncelerini anlattığı konuşmasında Çapoğlu ile yaşadığı bir anısını paylaşması salondakileri kahkahaya boğdu. Trabzon’da yapılan bir toplantı öncesinde Çapoğlu’nun gece geç saatlere kadar konuşma metni hazırladığını anlatan Başkan Saral, “Başkanımız Çapoğlu hazırladığı o metni ile kürsüye çıktı. Elindeki kağıtlara şöyle bir baktı. Sonra kağıtları bir kenara attı. Eline mikrofonu aldı. Kürsüden ayrıldı. Diğer elini de cebine soktu ve başladı konuşmaya. Programlarda genelde fazla konuşmayan başkanımız bir konuşmaya başladı salondan alkış tufanı koptu. Başkan 10 yıllık birikimini orda boşalttı” diye konuştu.
 
Görevimi layıkıyla yapmaya gayret ettim
Gecede konuşan Fazlı Çapoğlu, geceyi organize eden Kadın ve Gençlik Kollarına teşekkür etti. Bu gecenin kendisi için çok özel bir gece olduğunu belirten Çapoğlu, 10 yıllık görev sürem içerisinde kimseyi kırmamaya özenle gayret ettim ama elbette kırdığımız insanlar olmuştur. Hepsinden özür diliyorum. Görevimi hiçbir şaibeye mahal vermeden yapmanın gayretinde oldum. Birlikte görev yaptığım çalışma arkadaşlarıma ve sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Başkanlardan Çapoğlu’na plaket
Programın sonunda Of Belediye Başkanı Murat Saral, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Demirci, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu ve Belde Belediye Başkanları adına Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Başkan Çapoğlu’na birer plaket takdim ettiler. Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ayrıca Çapoğlu ile birlikte yönetimde görev yapan yöneticilere de birer hediye paketi takdim ettiler. Yöneticilerin hediyelerini Trabzon belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu verdi.
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN VARANK
DURSUN VARANK - 10 yıl Önce

SULTAN SÜLEYMAN A KALMAYAN DÜNYA

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21