banner80

Kabahasanoğlu’ndan sınava girecek öğrencilere son uyarılar

Liselere geçiş sınavına hazırlanan öğrencileri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, öğrencilere sınav öncesinde moral verdi.

Kabahasanoğlu’ndan sınava girecek öğrencilere son uyarılar
banner71

Eğitim- öğretimin sonu yaklaştıkça sınava girecek öğrencilerdeki sınav heyecan ve kaygısı artıyor.

 

Bu kapsamda yıl içinde birçok kez sınava girecek öğrencileri ziyaret eden Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Liselere Geçiş Sınavına hazırlanan öğrencileri son kez; moral vermek, kaygı ve heyecanlarını dindirmek için ziyaret etti.

 

Kabahasanoğlu ziyaretinde öğrencilere, “Sevgili öğrenciler sizler zaten bir yıldır sınava hazırlanıyorsunuz. Son bir gayret göstererek iyi çalışmalarınızı taçlandırmanızı bekliyoruz. İnşallah bu çalışmanın karşılığını alacaksınız. İlçe olarak bizler,  bu yıl ilk kez uygulanacak Liselere Geçiş Sistemine hazırlığımızı yaptık. İlçemizde; Fen Lisesi, Meslek Lisesi, İmam Hatip Lisesi gibi bütün okul türlerinden okulumuz bulunuyor. Yani hangi şarta göre okullara yerleşseniz ailenizden uzak kalmamış olabilirsiniz. Bizler ilçe olarak devletimizin de istediği “Eve en yakın okul” anlayışını gerçekleştirebilecek durumdayız. Sizler sonucu ne olursa olsun bizim için önemlisiniz. Sadece rahat olun, aşırı stres yapıp başarınızı düşürmeyin. Siz başaramazsanız kimse başaramaz, diye düşünün kendinize güvenin, tevekkül edin, inşallah sizin için iyisi olacaktır. Ben hepinize başarılar diliyorum. Rabbim hepinize hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21