Hekimoğlu Simit Sarayı hizmete açıldı

Genç İşletmeci Ferhat Alarçin tarafından Of’ta açılan Hekimoğlu Simit Sarayı, Kaymakam Fırat’ın katılımıyla düzenlenen törenle hizmete girdi.

Hekimoğlu Simit Sarayı hizmete açıldı

Of’ta Ömerağa Bulvarı üzerinde açılan Hekimoğlu Simit Sarayı düzenlenen törenle hizmete girdi.

 

Aslen Giresunlu olan ve yaklaşık 20 yıldır Of’ta ikamet eden Alarçin ailesinin Genç İşletmecisi Ferhan Alarçin tarafından hizmete açılan Hekimoğlu Simit Sarayı, simidin yanı sıra pasta ve börek çeşitleriyle de Of halkına hizmet verecek.

 

Açılış törenine Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Memur Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, daire amirleri, Of esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Of Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz Hocanın yaptığı duanın ardından işyerinin açılış kurdelesi Kaymakam Eyüp Fırat ve beraberindekiler tarafından kesildi.

 

Üretilen ürünlerin sırf tereyağı kullanılarak ve herhangi bir katkı malzemesi kullanılmadan ürettiklerini belirten İşletme sahibi Ferhat Alarçin; “Of’umuza yeni bir yer kazandırdık. Ürettiğimiz ürünlerin doğal ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Müşterilerimize en güzel hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz. Açılışımıza katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21