Hakim Baloğlu ve Savcı Sema Of’a veda ediyor

2022 yılı idari yargı ana kararnamesi ile Of Hakimi Veli Baloğlu ile Of Savcısı Şehmus Sena başka illere tayin edilirken Of’a bir hakim ve bir savcı ataması yapıldı.

Hakim Baloğlu ve Savcı Sema Of’a veda ediyor

Hâkimler ve Savcılar Kurulu birinci dairesinin 19/06/2022 tarihli ve 904 sayılı adli yargı kararnamesi ile 5075 hakim ve savcının ataması yapıldı.

Kararname ile Of Hakimi Veli Baloğlu Ankara Hâkimliği görevine atanırken Of Cumhuriyet Savcısı Şehmus Sema ise Kayseri Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Kararname ile Tokat Zile Cumhuriyet Savcısı Ahmet Tarık Bayer Of Cumhuriyet Savcılığı görevine atanırken Marmaraereğlisi Hâkimi Ahmet Akif Ekşi de Of Hâkimliği görevine atandı.

Çaykara’nın 2 hakim ve 2 savcısı tayin oldu

Kararname ile Çaykara’da görev yapan 2 hakim ve 2 savcı başka illere tayin edilirken Çaykara’ya da 2 hakim ve 2 savcı ataması yapıldı.

Çaykara Hâkimi Sinan Ay Tarsus Hâkimliği görevine atanırken Çaykara Hâkimi Emrullah Özkan ise Patnos Hâkimliği görevine atandı.

Çaykara Cumhuriyet Savcısı Cihat Özer Giresun Cumhuriyet Savcılığı görevine atanırken, Çaykara Cumhuriyet Savcısı Ümit Banu Uzun ise Merzifon Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Eser Yusuf Yarar ile Bursa Cumhuriyet Savcısı Esma Alikoğlu Çaykara Cumhuriyet Savcılığı görevlerine atanırken Selçuk Hâkimi Mustafa Kaan ile İstanbul Hâkimi Kadir Küçükay Çaykara Hâkimliği görevlerine atandılar.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 02:24

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21