banner80

Hacıkerimoğlu’ndan Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyareti

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hacıkerimoğlu’ndan Terzioğlu’na hayırlı olsun ziyareti
banner71
MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nu ziyaret etti.
 
Ziyarette konuşan Hacıkerimoğlu, “Ayrı siyasi kulvarlarda da olsak çocukluktan gelen arkadaşlıklarımız var. Of için birlik ve beraberliğimiz önemli. Gönül isterdi ki böyle güzel insanlarla aynı yerlerde olalım. Ama o zaman da diğer taraflar boş kalacak. Onun için hak ve haklının yanında olacak güzel insanların böylesi yerlerde olması bize mutluluk ve gurur verir. Of için hayırlı olsun diyoruz. Başarılı olmanızı temenni ediyoruz. Buna da canı gönülden inanıyor ve güveniyoruz” diye konuştu.
 
Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu belirten Terzioğlu, Başkan Hacıkerimoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek Pazar günü yapılacak olan kongrede başarılar diledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah yılmaz
abdullah yılmaz - 9 yıl Önce

OFLULARA YAKIŞANI YAPAN İKİ BAŞKANIDA YÜREKTEN KUTLUYORUM. UMARIM ÖRNEK OLURLAR TÜM TÜRKİYE'YE....

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

ben AKP li olarak,MHP li sayın HACIKERİMOĞLU nu cok iyi tanıyorum cok iyi bir insandır teşekkürler KARDESİM...saygılar

bayram eral
bayram eral - 9 yıl Önce

adına yakışanı yaptın mehmet abi akp li olarak seni kutluyorumtarısı tarısı ankaraya

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

Birlik ve beraberlik her zaman iyidir. VATANA ve MİLLETE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.Sevgi ve Saygılarımla.

Sadettin AKÇAY
Sadettin AKÇAY - 9 yıl Önce

Yıllardır MHP yi hala tanımayanlar var. Bir kere Mhp parti değildir.Mhp bir okuldur,Mhp ihale kovalama partisi değildir,Mhp köşe kapma,dört köşe olma partisi hiç değildir.Mhp Türkmilletinin var olma davasıdır. Mhp uğruna çileler çekilmiş, 5000 şehit verilmiş bir kutlu sevdanın adıdır.Böyle bir sevdayı bir yerlere yama yapmak,birileriyle emsal göstermek şehitlere ve gazilere ihanettir.Saygılar Sunarım

zafer
zafer - 9 yıl Önce

cok degerli bir abimiz allah yolunuacık etsin hersey gönlünce olsun allah biliyor mehepede siyaset yapmasını istemiyorum.

MAHMUT AY AYDIN
MAHMUT AY AYDIN - 9 yıl Önce

Kerimoğlu nun gönlü akp de bedeni mhp de bu kadar uyum olur.E tabiki ihale mihale sonra işler düzğün gitmez.Vay mhp nin haline.onlar kanka.çok ortak yanları var. ikiside gayrı demokratik yolla yani fare deliğinden içeri girdiler.Sarılın birbirini yukarı kaldırın,chp liler çatlasın.akp le mhp nin farkımı kaldı ofta ha akp ha mhp eskiyi unut yeniye bak.T .ERDOĞANLA. D.BAHÇELİ örnek alsın.Herkese selamlar...

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21