Gürpınarlı öğrenciler, Kaymakam Fırat’ı gülle karşıladı

Gürpınar İlkokulunu ziyaret eden Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, öğrenciler tarafından beyaz güllerle karşılandı.

Gürpınarlı öğrenciler, Kaymakam Fırat’ı gülle karşıladı

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Gürpınar Mahallesi’ndeki İlkokulu ziyaret etti.

 

Her hafta bir okulu ziyaret ederek öğretmenlerle kahvaltı yapıp, öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Fırat, Gürpınar İlkokulu’nda düzenlenen kahvaltıda okulun öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yaparak kendileriyle bir süre sohbet etti.

 

Öğretmenlerle tek tek tanışan Kaymakam Fırat; “En kutsal görevlerinden birisini yapıyorsunuz. Pırıl pırıl okulda aile ortamında çalışma fırsatı bulmuşsunuz. Adeta özel okul havasında bir okulda görev yapıyorsunuz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Böyle güzel ortamda ortamlarda nice güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Bu büyük bir nimettir kıymetini bilmek gerekir. Bu anlayışla kapımız sizlere her daim açıktır. Bir sıkıntınız olduğunda çözmek için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isterim” diye konuştu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da yaptığı açıklamada; “Sayın Kaymakamımıza eğitimin her aşamasında yanımızda yer aldığı ve verdiği destek için teşekkür ediyorum. İnşallah bu destekleri sayesinde Of’ta eğitim bayrağını daha yukarılara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

 

Kaymakam Fırat ve Müdür Kabahasanoğlu sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederken öğrenciler de sınıflarını ziyaret eden Kaymakam Fırat ve Müdür Kabahasanoğlu’nu güllerle karşıladılar.

 

Okul Müdürü Soner Kalkan Kaymakam Fırat ve Müdür Kabahasanoğlu’na ziyaret nedeniyle teşekkür ederken ziyarete Gürpınar Mahalle Muhtarı Muhammet Kurt ve Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Kırımlı da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21