banner80

Gürpınar İlme Hizmet Vakfı’ndan öğrencilere kitap

Gürpınar İlim ve Hizmet Vakfı tarafından temin edilen yardımcı kaynak kitapları, Of Kaymakamı Eren Arslan’ın katıldığı bir etkinlikle Of Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerine teslim edildi.

Gürpınar İlme Hizmet Vakfı’ndan öğrencilere kitap
banner71
Okul toplantı salonunda gerçekleştirilen kitapların teslimi öncesi öğrencilere seslenen Of Kaymakamı Eren Arslan: “Yeni açılan bu okulumuzun seçkin öğrencileri olarak sizlerden beklentimiz çok yüksek. Biz, “Eğitimde Marka Şehir sloganıyla bir hedef koyduk. Bu hedef doğrultusunda göreve başladığım bir yıl öncesinden başlayarak her ay düzenli olarak okul müdürlerimizle gerçekleştirilen toplantılar ile aylık çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Hiç bir öğrencimizin fırsat eşitsizliğine düşmesini istemiyoruz. Bu manada Devletimizin, hayırsever vatandaşımızın, sivil toplum örgütlerimizin ve yerel yönetimlerimizin her türlü imkanlarını bir araya getirip Of’u eğitimde arzuladığımız en yüksek seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Bu kapsamda birçok faaliyetimiz, etkinliğimiz ve desteğimiz var. Bu günkü bu kitap dağıtma organizasyonu bu desteğin bir sonucu. Bu kaynakların temin edilmesinde bizlere desteklerini esirgemeyen Gürpınar İlim ve Hizmet Vakfı Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Önünüzde ki sınavlar öncesi yararlanacağınız bu kitaplardan maksimum istifade etmenizi diliyorum” dedi.

 

2011-2012 yılında Eğitim ve Öğretime başlayan ve 229 öğrenci ile eğitimine devam eden Of Anadolu Öğretmen Lisesi ilk mezunlarını gelecek eğitim ve öğretim dönemi sonunda verecek.

 

Yetmiş dört öğrencinin mezun olarak Üniversite sınavına gireceği okulun ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında vermiş olduğu destekten dolayı Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk’e teşekkür eden Kaymakam Arslan, tüm öğrencilere girecek oldukları sınavlarda üstün başarılar diledi.

 

Törene Kaymakam Arslan’ın yanısıra Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Gürpınar İlme Hizmet Vakfı Müdürü Adem Dinç, Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21