banner80

Gümrükçüoğlu; Yüzde elliden fazla Ofluyum

Ak Parti Of İlçe Gençlik ve Kadın Kolları tarafından Başkan Fazlı Çapoğlu için düzenlenen veda gecesine jatılan Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yüzde elliden fazla Oflu olduğunu söyledi.

banner71
Ak Parti Of İlçe Gençlik ve Kadın Kolları tarafından Başkan Fazlı Çapoğlu için düzenlenen veda gecesine Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da katıldı.
Programa gecikmeli olarak katılan Gümrükçüoğlu program sonunda yaptığı konuşmada kendisinin de bu aileden biri olduğunu belirterek “Yüzde elliden fazla Ofluyum. Ben burada size siyasetten bahsetmeyeceğim. Of’ta Sağlık Grup Başkanlığı ve Tabiplik yaptığım dönemde yaşadığım iki olayı paylaşarak Ofluların ne kadar samimi ve candan insanlar olduğunu paylaşacağım. Bir kaza geçirmiştim. Ağır bir kazaydı. Trabzon’da hastanede yatarken Of’tan yaşlı teyzeler beni ziyarete gelmişti. O kadar doğaldılar ki “uşağum senun ağlamaklarını bile ettuk” demelerini hiç unutamam. Bir de Annem Of’tayken rahmetli olmuştu. Of’ta ne kadar insan varsa Yomra’daki cenaze törenine gelmişlerdi. Bunu da unutmam mümkün değildir. Of’un insanı gerçekten vefalıdır. Sayın Çapoğlu’nun da 10 yıllık hizmetlerini asla unutmayacaklardır” diye konuştu.

İşte Gümrükçüoğlu'nun konuşması;

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

Sayın doktorum size çok teşşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21