Emektar Öğretmen Hilmi Kılıç veda etti

Kıyıcık İlkokulu Sınıf Öğretmeni Mehmet Hilmi Kılıç 37 yıllık meslek hayatını tamamlayarak emekliye ayrıldı.

Emektar Öğretmen Hilmi Kılıç veda etti
banner71
Kıyıcık İlkokulu Sınıf Öğretmeni Mehmet Hilmi Kılıç 37 yıllık meslek hayatını tamamlayarak emekli oldu.

 

Kılıç’ın 25 yıl görev yapığı okulu olan Kıyıcık İlkokulu idaresi ve öğretmen arkadaşları, Kılıç’ın emekliye ayrılması nedeniyle veda yemeği düzenlediler. Of Sahil Has Bahçe Tesislerindeki yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da katıldı. 

 

Yemekte bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Hepimizin amacı mesleğimizin hakkını vererek, en iyi şekilde icra edip bu hizmetlerin sonunda onurlu bir şekilde emekli olmaktır. Bizler Mehmet Hilmi hocamızı işini seven, işinin hakkını veren, devlet terbiyesine sahip insanlara güler yüzlü olan birisi olarak tanıdık. Kendisinden memnunduk. Emeklilik hayatında kendisine başarılar diliyoruz. Bizlerin kapıları kendisine her daim açıktır. Zaman zaman gelip tecrübelerinden faydalanmak isteriz. Rabbimden kendisine sağlık ve hayırlı ömürler nasip etmesini diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Emekliye ayrılan Mehmet Hilmi Kılıç da yaptığı teşekkür konuşmasında; “ Zaman çabuk geçiyor.37 yılı aşkın bir hizmetin sonuna geldik. Bu kadar zaman ne ara geçti anlayamadık. Her şeyin bir sonu olduğu gibi işimizin de bir sonu olacaktı. Ama elimden geldiğince işimi iyi yapmaya çalıştım. İnşallah da iyi yapmışımdır. Bugün burada değerli mesai arkadaşlarımın benim için tertip etmiş olduğu veda yemeği nedeniyle öncelikli olarak katılma nezaketi gösteren başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, okul müdürümüze ve tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel anılarla ayrılıyorum aranızdan. O nedenle benim sizlerde hakkım varsa hepinize hakkımı helal ediyorum, sizlerden de helallik diliyorum. Sizlere bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Sözleriyle düşüncelerini belirtti.

 

Konuşmaların ardından okul idaresi tarafından hazırlanan plaket İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Okul Müdürü Abdullah Hacıömeroğlu tarafından kendisine takdim edildi. Mesai arkadaşlarının almış olduğu hediye de Müdür Yardımcıları Fatih Boz ve Süleyman Öztel tarafından takdim edildi. Yemeğin ardından çekilen toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 2 yıl Önce

SAYIN HİLMİ KARDEŞİM EMEKLİLİK HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21