Diyanet Sen’den Başkan Saral’a Plaket

Diyanet Sen Trabzon Şubesi, Din Görevlileri Haftasına katkıları nedeni ile Of Belediye Başkanı Murat Saral’a teşekkür plaketi takdim etti.

Diyanet Sen’den Başkan Saral’a Plaket
Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret eden Diyanet Sen Trabzon Şube Başkanı Hasan Çakır ve beraberindekiler, kendisine bir plaket takdim etti.
 
Başkan Çakır yaptığı açıklamada; “Sayın Başkanımız Din Görevlileri Haftası nedeniyle düzenlediğimiz programa desteklerini bizden esirgememiştir. Sayın Başkanımız her zaman bizlere destek olmaktadır. Bu desteklerinin nişanesi olarak bizler de kendisine teşekkür etmek istedik. Kendisinden Allah Razı olsun. Dualarımız onunladır. Zorlu görevinde kendisine başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Ziyaret ve plaket nedeniyle memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Murat Saral, Başkan Çakır ve beraberindekilere teşekkür etti. Başkan Saral, yapılan her türlü hayırlı hizmete katkı vermeyi görev bildiklerini, halkın ve vatandaşların yararına olan her türlü hizmete katkı vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21