Demirci’ye hayırlı olsun ziyareti

Of Eskipazar Çay Fabrikası İşletme ve Üretim Kısım Müdürlüğü’ne atanan Sezgin Demirci’yi ziyaret eden Of Belediyesi Daire Amirleri, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Demirci’ye hayırlı olsun ziyareti

Enerji Bir Sen Karadeniz Şubesi Başkan Vekili ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Demirci Of Eskipazar Çay Fabrikası İşletme ve Üretim Kısım Müdürlüğü’ne atandı.

 

Memursen Of İlçe Başkanı ve Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar, Mali Hizmetler Müdürü Bayram Türk, Bilgi İşlem Sorumlusu Cengiz Bulut ve satınalma sorumluları Mürsel Bektaş ve Yüksel Çakır, Demirci’yi yeni görev yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Demirci’nin görevinin yanı sıra sendikacılık faaliyetlerini de başarılı bir şekilde yürüttüğünü ifade eden Başkan Yaşar; “Sezgin beye yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bugüne kadar görevinin yanı sıra sendikacılık faaliyetlerimize de en güzel şekilde destek oldu. İnşallah bundan sonra da bu başarısını sürdüreceğine inanıyoruz. Her yeni görev yeni bir heyecandır. Bu görevin de üstesinden geleceğine inanıyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Demirci; “Allah ömür ve sağlık verdiği müddetçe devletimiz için, kurumumuzun daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışacağız. Hem bölgemize hem de sektörümüze katkı sağlamak adına üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olacağız. Yeniliklere ve gelişime açık, hem bölgemize hem de kurumumuza faydalı bir idareci olabilmek için çaba harcayacağız. Sorumluluğumuzun bilinciyle bize güvenenlerin güvenlerini boş  çıkartmamak için daha çok çalışmaya azmettik. Allah bizi mahcup etmesin” diye konuştu.

 

Başkan Yaşar ve beraberindekiler Fabrika Müdürü Mehmet Boşluk’u da makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

 

Sezgin Demirci Kimdir?

1974 yılında Of’ta doğdu. İlk Orta ve Lise eğitimimi Trabzon’da tamamladıktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünden 1997 yılında mezun oldu. 1998 yılında Çaykur’da çalışmaya başladı. 1999 yılında vatani görevini ifa etti. Vatani görevin ardından Çaykur Of Çay Fabrikasında Ziraat Mühendisi olarak çalışmaya başladı. Kurum içi açılan sınavda başarılı olarak Eskipazar Çay Fabrikası’na İşletme ve Üretim Kısım Müdürü olarak atandı. Memursen’e bağlı Enerji Bir Sen üyesi olan Demirci, görevinin yanı sıra sendikal faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor. Enerji Bir Sen Karadeniz Şubesinin Başkan Vekilliği ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütüyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21