banner80

Çizgi’den “Patlat balonu, al hediyeyi“ kampanyası

Çizgi AVM tarafından düzenlenen hediye kampanyasıyla AVM’den 100 TL’lik alış veren yapan müşterilere hediye kazanma fırsatı sunuldu.

Çizgi’den “Patlat balonu, al hediyeyi“ kampanyası
banner71
Geçen yıl Of’ta hizmet vermeye başlayan Çizgi AVM, 29 ve 30 Mart tarihlerinde hediye kampanyası düzenledi.
 
Çalıştırdığı personel sayısı ve hizmet alanı ile Of’un en büyük Alış-Veriş Merkezi olan Çizgi AVM, uygun fiyat ve bol seçenek çeşitleri ile Of’un yanı sıra çevre ilçe halkına da hizmet veriyor.
 
AVM tarafından düzenlenen hediye kampanyası çerçevesinde 100 TL ve üzeri alış veriş yapan müşterilere 1’er hediye kazanma fırsatı sunuldu.
 
İçerlerine çeşitli hediye adlarının yazılı olduğu balonlardan patlatan müşteriler, balondan çıkan hediyesini anında alma fırsatı yakaladılar.
 
24 Mayıs’ta 250 balon
Çizgi AVM Ortaklarından Ahmet Çakır, Of Havadis'e yaptığı açıklamada “Kampanya ile içerisinde Fırın, elektrikli süpürge, çeşitli mutfak aletleri, bisiklet, matkap, porselen hediyelik eşyalarımız gibi mağazamızda bulunan çeşitli ürünlerin adlarını yazarak balonların içerisine koyduk. 200 balonumuz 2 gün gibi kısa sürede patlatıldı. Yoğun bir talep aldık. Müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Yoğun talepler karşısında 1.kuruluş yıldönümümüzde bu uygulamayı tekrarlamayı planlıyoruz. Açılış günümüz olan 24 Mayıs’ta bir gün olarak uygulanacak çekilişte benzer ürünlerden oluşan 250 balon hazırlamayı düşünüyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21