banner80

CHP’li Hurşit Güneş Of İlçe Örgütünü ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş Of İlçe Örgütünü ziyaret ederek ilçe başkanı Fahri Kaptanoğlu ve partililerle buluştu.

CHP’li Hurşit Güneş Of İlçe Örgütünü ziyaret etti
banner71

CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş Of CHP’yi ziyaret etti. Of İlçe Başkanı Fahri Kaptanolu ve Partililerle sohbet eden Güneş, açıklamalarında Ak Parti’ye yüklendi.

 

Of’a geldiği için mutlu olduğunu söyleyen Güneş; “Karadeniz denilince aklımıza ilk burası gelir. Trabzon aydınlık ve entelektüel bir yerdir. Cumhuriyet açısından da önemli bir yerdir” dedi.

 

BABASI DA DEDESİ DE CHP’YE OY VERDİ

CHP’nin yeniden kazanmasının zamanının geldiğini belirten Güneş; “Biz halkımıza ve ülkemize karşı adaletsiz ve yanlış yapmayan, hata yapmayan bir partiyiz. CHP olmak bir kıvanç vesilesidir. CHP’yi mecliste eleştiriyorlar, geçmişte şöyle yaptı böyle yaptı. Recep Tayyip Erdoğan’ ın babası, dedesi hangi partiye oy veriyormuş. Tek parti varken CHP’ye oy veriyorlardı. O zaman başka parti yoktu ki. Tek partili dönemdeki meselelerle ilgili bugün siyaset yapamazsın. Bu seçimde bize çok büyük iş düşüyor. Partimizi daha büyük başarıya taşımalıyız. CHP bunu hak ediyor. Halkımızda bunu hak ediyor. 1 Kasım seçimi kir ve kanın temizlenme seçimidir. Onların adı Ak, bizim ise alnmız Ak” ifadelerini ullandı.

 

Güneş’in ziyaret sohbeti basına kapalı olarak devam etti.

 

Haber-Foto: Sümeyye Akaydın

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21