Cevdet Yılmaz Of Teşkilatıyla buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eski Bakan Cevdet Yılmaz Of İlçe Başkanlığında düzen toplantıda teşkilat mensuplarıyla buluştu.

banner71

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Ağustos Ayı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Bakan Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla yapıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Terzioğlu, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında teşkilat üyelerine bilgiler verdi.

 

68 muhtardan 22’si katıldı

Geçen hafta sonu Trabzon’da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan Toplu Açılış Törenine çok sayıda Oflu hemşerilerinin ve parti mensuplarının katıldığını ifade eden Terzioğlu; “Of’umuz her zaman olduğu gibi yine farkını gösterdi. Yoğun bir katılım vardı. Bizleri mahcup etmediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Yılda 3-4 toplantımıza mahalle muhtarlarımızı da davet ediyoruz. Bu toplantımıza muhtarlarımızı da davet ettik. Ancak 68 mahalle muhtarımızdan 22 tanesi katılım gösterdi. Katılım gösterenlere teşekkür ediyorum. Burayı bir parti toplantısı olarak görmemeniz gerekir. Biz burada yatırımlarımızı, eksikliklerimizi veya aksayan yönlerimizi istişare ediyoruz. Evet, yatırımlarımız hızla devam ediyor. Ama elbette eksikliklerimiz de var. Aksayan yönlerimizi de konuşup sorunları çözerek halımıza daha kaliteli hizmet sunmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ali Kapıcıoğlu’nun faaliyetleri hakkında bilgiler verdiği toplantıda İl Başkan Yardımcısı Kadem Çakıroğlu da parti faaliyetleri ve dış politikada yaşananlara ilişkin bilgiler verdi.

 

TİSKİ Genel Müdürü’ne canlı bağlantı

Dilek ve temenniler bölümünde mahalle temsilcileri ve mahalle muhtarları sorunları dile getirdi. TİSKİ ile ilgili çok sayıda sorunun gündeme gelmesi üzerine İlçe Başkanı Terzioğlu TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş’ı telefonla arayarak sorunları anında kendisine aktardı. Terzioğlu’nun Pazartesi günü ekipleri bekliyoruz demesi üzerine Tekadaş; “Başkanım biz o kadar geç kalmıyoruz. Ekiplerimiz zaten Of’ta. Yarın sabah hemen arkadaşlarımızı sorun olan noktalara yönlendireceğiz. Sorunları ivedilikle çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

 

Bakan Yılmaz ve Bakan Yardımcısı Ceylan da katıldı

Toplantının son bölümüne AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Bakan Cevdet Yılmaz, Kalınma Bakan Yardımcısı Eski Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan, İstanbul Milletvekili Zafer Sarıkaya ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da katıldı.

 

Of’ta siyaset canlı

Salona girdiği esnada salonun dolu olduğunu gören Bakan Yılmaz, “Of’ta siyaset her zamanki gibi canlı. Tatilde bile salon dolu” ifadelerini kullandı.

 

Teşkilatlar olmazsa siyaset olmaz

Bölgesel toplantıların ilkini Karadeniz Bölgesi’nde düzenlemek üzere Trabzon’da bulunduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı ve Esi Bakan Yılmaz; “Teşkilatlar çok çok önemli. Bunu her zaman söylüyoruz. Parti varsa Belediye Başkanları var. Belediye Meclis Üyeleri var. Parti varsa, Teşkilat varsa İl Genel Meclis Üyeleri var. Parti varsa milletvekilleri var. Parti varsa hükümet var, bakanlar var. Parti bu için bel kemiğidir, omurgasıdır. Hareketimizin omurgası partimizdir. Partimiz de sıradan bir parti değil gerçekten. AK Parti bundan tam 18 yıl önce kuruldu. Geçtiğimiz günlerde 18.yaşımızı kutladık. 18 bizim için semboldür. O nedenle her zaman 18 yaşında sloganını kullandık” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21