banner80

Çamlı Çay Fabrikasının yeni müdürü Öztürk

ÇAYKUR Of Çamlı Çay Fabrikası Müdürlüğüne Of Çay Fabrikası Müdürü Ahmet Ersin Öztürk atandı.

Çamlı Çay Fabrikasının yeni müdürü Öztürk
banner71

ÇAYKUR Çamlı Çay Fabrikası Müdürü Yaşar Çakır rahatsızlığı nedeniyle görevinden ayrılıp Uzman kadrosuna geçmesiyle boşalan müdürlüğe Of Çay Fabrikası Müdürü Ahmet Ersin Öztürk atandı.

 

2014 yılından beri Of Çay Fabrikası Müdürlüğünü yürüten Müdür Öztürk, 29 Nisan 2019 tarihi itibariyle Çamlı Çay Fabrikasındaki görevine başladı.

 

OF BENİM İKİNCİ VATANIM

Of’un ikinci vatanı olduğunu belirten Öztürk; “Yeni bir iş yeri yeni arkadaşlar hepimizin için hayırlı olsun. Of, benim ikinci vatanım. Çünkü rahmetli babam uzun yıllar Eskipazar Çay Fabrikasında müdürlük yaptı. Biz de Of’ta okuduk daha sonra üniversite hayatı derken Of Çay fabrikasında çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra burada beş yıl müdürlük yaptık. Şimdi Çamlı Fabrikasındayız. İnşallah burada güzel hizmetler veririz” diye konuştu.

 

5 DÖNÜMDEN AZ YERİ OLAN

HAFTADA 3 GÜN ÇAY SATACAK

Yeni sezon için tüm hazırlıklarını yaptıklarını belirten Öztürk; “10 Mayıs’ta kampanya açılmış olup 15 Mayıs itibariyle çay alımlarımıza başladık. ÇAYKUR bu yıl bazı değişikliklere gitti. 5 dönümden az olanlar eskiden bir gün çay satarken yeni uygulamayla haftada üç gün çay satabilecek. 5-10 dönüm arası haftada dört gün, 10 dönümün üstü çayı olanlar altı gün çay satabilecek” dedi.

 

KOTA DÖNÜM BAŞI 500 KİLO

Kota ve kontenjan uygulamasına dair bilgiler de veren Müdür Öztürk; “Kontenjan dönümünde çayın en yoğun olduğu zaman diliminde bile 15 kilonun altına düşmeyeceğini bizzat Genel Müdürümüz açıkladı. Birinci sürgün çay kotası dönüm başı 500 kiloya çıkarıldı. Tüm üreticilerimize, çalışanlarımıza ve ilgili kesimlerimize yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum”  ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

SAYIN MÜDÜRÜM YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

Ekrem arici
Ekrem arici - 1 yıl Önce

Engellu olarak caykur camlik a iskurla baş vurdum 10 sene oldu of cay a 3 ay çalıştığın da askari ucretin altinda hem firin ve kalorifer kazan dinl vs kipi alanlarda gorev yaptim engellu olduğum halde inanin cozum istiyorum

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21