Büyük Birlik 12 Haziran’ın parlayan yıldızı olacak

BBP Trabzon Milletvekili Adayı Oflu Hemşerimiz Mehmet Korkut, 12 Haziran’da yapılacak olan Milletvekili Genel seçimlerinin parlayan yıldızının Büyük Birlik Partisi olacağını söyledi.

Büyük Birlik 12 Haziran’ın parlayan yıldızı olacak
Büyük Birlik Partisi Trabzon Milletvekili Adayı Mehmet Korkut, 12 Haziran’da yapılacak olan seçimleri Of Havadis’e değerlendirdi.
 
Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın sorularını yanıtlayan Korkut, Trabzon’a hizmet için Trabzon’dan aday olduğunu belirtti. Korkut, “25 yıldır siyasetin içindeyim. Büyük Birlik Partisinde her mevkide görevde bulundum. Görevlerim halen de devam ediyor. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu ile yakın bir çalışma dönemi geçirdik. Teşkilat mensuplarının isteğini kıramadım ve aday oldum” diye konuştu.
 
Büyük Birlik Partisi’nin baraj sorunu olmadığını belirten Korkut, “Büyük Birlik Partisi’nin baraj sorunu yok. Baraj vatandaşın sorunudur. Seçmenin baraj sorunu var. Onlar kime görev veriyorsa görevi o üstleniyor. Biz her zaman göreve hazırız. Vatandaşlarımız bize ne zaman görev verirse biz de görevimizi layıkıyla yerine getirerek ülkemize hizmet vereceğiz” dedi.
 
BBP’nin sistemin alternatifi olduğunu ifade eden Korkut, “Türkiye’yi yönetecek iyi bir kadromuz var. Türkiye’nin en üst düzey akademik kişi bulunduran Partisi Büyük Birlik Partisi’dir. Biz sistemi komple değiştireceğiz. Vatandaşımızın bize desteğini verdiği gün bunu yapacağız. T.C.’yi formatlayacağız” ifadelerini kullandı.
 
Büyük Birlik Partisi’nin 12 Haziran seçimlerinin parlayan yıldızı olacağını belirten Korkut, BBP bu seçimin parlayan yıldızı olacak. MHP baraja takılacak ve biz meclise gireceğiz. Son yaşanan kaset olaylarının ardından ülkücü camianın MHP’ye ciddi bir tepkisi var. MHP’ye tepki gösteren ülkücüler yeni adreslerini Büyük Birlik çatısı olarak görmektedirler. Bu nedenle 12 Haziran’da BBP’nin meclise gireceğine inancımız tamdır” şeklinde konuştu.
 
Mehmet Korkut Kimdir?
1966 yılında Of’ta doğdu. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 25 yıldır Trabzon ve Trabzonluların sosyal ve sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak yer alan Korkut, birçok projede aktif rol oynadı. Trabzon Dernekler Birliği Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Oflular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulundu. Karadeniz Konfederasyonu Kurucular Kurulu Üyesi olan Mehmet Korkut, Genel Başkan Yardımcılığı görevini ise hala yürütmektedir. Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Disiplin Kurulu Başkanı olan Mehmet Korkut, Trabzonspor’un İstanbul’daki hareketlerinde de başrol oynamaktadır.

Mehmet Korkut, Büyük Birlik Partisi’nde İlçe Başkanlıkları, İl Yöneticilikleri, İstanbul İl Başkan Vekilliği ve ayrıca Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliği ve MKYK üyeliği görevlerinde bulundu. MKYK üyeliği halen devam etmektedir.
 
BBP’nin Şehit Lideri Muhsin Yazıcıoğlu önderliğinde Trabzon’un sorunları ile ilgili verilen gensoru önergelerinde bizzat bulunan Mehmet Korkut, Trabzon otoyolunun ve hızlı trenin meclis gündemine taşınması için büyük çapa sarf etti. Korkut, Trabzon’un Türkiye’nin en güçlü liman şehirlerinden biri haline getirilmesi için projeler üretmeye, Trabzon halkının iş potansiyelini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21