Bölümlü MAE’nin başarısına teşekkür

Bölümlü Beldesi Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Okul Aile Birliği okula katkıları nedeniyle Bölümlü Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kamil Çakır’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bölümlü MAE’nin başarısına teşekkür
banner71

Sportif ve Sosyal Faaliyetleri ile Bölümlü’yü başarıyla temsil eden ve Bölümlü’nün adını duyuran Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu Aile Birliği Yönetimi, Okulun başarılı faaliyetlerine destek olan Bölümlü Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kamil Çakır’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

Okulu ziyaret eden Çakır’a plaketini takdim eden Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Danışman, “Sevgili Dernek Başkanımız okulumuzun faaliyetlerinde bizlere maddi ve manevi destek oldular. Öğrencilerimizin başarılarında pay sahibi oldular. Kendilerine öğrencilerimiz adına ve beldemiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Okul İdaresini ve Aile Birliğini kutlayan Başkan Çakır, “Okulumuz öğrencilerinin Masa Tenisinde elde ettiği başarıları ilimiz sınırlarını aştı. Bu başarılar bize gurur verdi. İnşallah gelecek yıllarda da bu başarıların artarak devamını diliyorum. Okul Aile Birliği Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna, Okul İdaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21