Bölge Müdürü Aşık Of girişini ve viyadükü inceledi

Karayolları 10. Bölge Müdürü Mehmet Aşık, İrfanlı Mahallesi’ndeki Çaykara Viyadüğü’nde incelemelerde bulunarak Başkan Sarıalioğlu’ndan bilgiler aldı.

Bölge Müdürü Aşık Of girişini ve viyadükü inceledi
banner71

Karayolları 10. Bölge Müdürü Mehmet Aşık, Etüt, Proje ve Çevre Dairesi Başkanı Zühtü Düzen ile birlikte Of’ta incelemelerde bulundu.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun davetlisi olarak Of’a gelen Bölge Müdürü Aşık ve Daire Başkanı Düzen, İrfanlı Mahallesi’ndeki Çaykara Viyadüğü’nde ve Of’un ana giriş noktalarında incelemelerde bulundular.

 

Başkan Sarıalioğlu’nun Çaykara Viyadüğü ve Of’a giriş noktasındaki taleplerini dinleyen Bölge Müdürü Aşık, gerekli çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

 

Trafik ve ulaşım olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Sarıalioğlu; “Karayolları Genel Müdürlüğü Etüt, Proje ve Çevre Dairesi Başkanı Sayın Zühtü Düzen, Karayolları 10.Bölge Müdürü Sayın Mehmet Aşık ve teknik ekibimizle birlikte ulaşımı rahatlatmak için yaptığımız çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda şehir halkımızın hayatını kolaylaştıracak başta trafik ve ulaşım olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunduk. Of-Çaykara Karayolu köprülü kavşağının yeniden düzenlenmesi ve Of'umuzda trafik yoğunluğunun yaşandığı önemli noktalarda Akıllı Kavşak uygulamasını için inceleme gezimizi gerçekleştirdik. Kararları yakında kamuoyuyla paylaşacağız inşallah. İlçemizin ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. İlk günkü azim ve heyecanla çalışmalarımıza Of için devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21