Bilgin ve Türkyılmaz ailelerinin acı günü

Of’un Ballıca Mahallesi sakinlerinden Cemal Bilgin ile Yukarı Kışlacık Mahallesi sakinlerinden İsmail Türkyılmaz düzenlenen cenaze törenleri ile son yolculuklarına uğurlandılar.

Bilgin ve Türkyılmaz ailelerinin acı günü
banner71

Ballıca Belediyesi Eski Başkanı ve Of Belediyesi Büyükşehir Meclis Üyesi Emin Bilgin ile kardeşleri Hanefi, Vehbi ve Şaban Bilgin’in babaları Cemal Bilgin (86) hayatını kaybetti.

 

Yukarı Kışlacık Mahallesi sakinlerinden İsmail Yürkyılmaz da hayatını kaybetti. İki cenaze Of Çarşıbaşı Camii önünde birlikte düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuklarına uğurlandılar.

 

Cenaze namazına Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Oktay Saral, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, İstanbul Eski Milletvekili Yaşar Albayrak, Basın İlan Kurumu Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, Kredi Yurtlar Kurumu Eski Genel Müdürü Hasan Albayrak, Siyasi Parti ilçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Babasının ameliyatı nedeniyle cenaze törenine katılamayan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarialioğlu ise akşam saatlerinde taziye ziyaretinde bulundu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

VEFAT EDEN HEMŞERİLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLER GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21