Bayraktar Of ve Hayrat’ı Abdik Otelde buluşturdu

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar Abdik Otel’de düzenlediği akşam yemeğinde Of ve Hayrat’ın sivil toplum ve siyasilerini buluşturdu.

Bayraktar Of ve Hayrat’ı Abdik Otelde buluşturdu
banner71

10 Ağustos Pazar günü yapılacak olan 12.Cumhurbaşkanlığı seçimi arifesinde Of ve Hayrat’ı buluşturan Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Başbakan Erdoğan için destek istedi.

 

Of’un Yukarı Kışlacık Mahallesi’nde bulunan Abdik Otel’de doğal ortamda düzenlenen yemeğe Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıaliolu, Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Hayrat ve Of’un Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Parti Teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yemekte İlçe Başkanları Terzioğlu ve Öztel ile Belediye Başkanları Sarıalioğlu ve Nuhoğlu birer selamlama konuşması yaptılar.

 

Başkan Terzioğlu konuşmasında 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Hayrat’ın Türkiye rekoru kırdığını hatırlatarak, bu seçimde de Of’un rekor kıracağını iddia etti.

 

Bakan Bayraktar ise yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı seçimin önemine değinerek Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle Türkiye’de yep yeni bir dönemin başlayacağını ifade etti.

 

Bayraktar, yemeğin ardından otelin balkonunda başkan, muhtar ve vatandaşlarla çay içip sohbet etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OF
OF - 7 yıl Önce

İLK ÖNCE TÜRKİYE VE SONRA OF İLÇESİ ERDOĞAN BAYRAKTARI İYİ TANIYOR.KALABALIK İSE SAYIN CUMHURBAŞAKNIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANDAN DOLAYIDIR.ERDOĞAN KENDİSİNE PAY ÇIKARMASIN EMİİİİİİİİİİİİİİ.

OFLULAR
OFLULAR - 7 yıl Önce

Erdoğan bayraktar bakanlıktan ayrıldıktan sonra hangi taş taş üstüne konmuştur..... RTE'ın umrundamı of ve oflular

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21