Başkanlardan Bakanlar Soylu ve Albayrak’a ziyaret

İstanbul Eski Milletvekili Oktay Saral, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu 64.hükümette bakanlığa atanan Süleyman Soylu ve Berat Albayrak’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Başkanlardan Bakanlar Soylu ve Albayrak’a ziyaret

1 Kasım seçimlerinin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan 64.hükümetin bakanları göreve başladı.

 

Kabinede yer alan ve görevlerine başlayan Oflu bakanlar Süleyman Soylu ile Berat Albayrak ise Trabzonlular tarafından yoğun bir ziyaretçi akınına uğruyor.

 

Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı önderliğinde oluşturulan kalabalık bir heyet Ankara’ya giderek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Trabzon kafilesinde Of Belediyesi Eski Başkanı ve Ak Parti İstanbul Eski Milletvekili Oktay Saral, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu da yer aldı.

 

Trabzon’un iki üye ile temsil edildiği kabinede iki üyenin de Oflu olması nedeniyle mutlu olduklarını belirten Başkanlar Terzioğlu ve Sarıalioğlu, Soylu ile Albayrak’a başarılar dilediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 6 yıl Önce

64.HÜKÜMETTE BAKANLIK GÖREVLERİNE ATANAN MİLLETVEKİLLERİ İLE TÜM YÖNETİCİLERE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21