banner80

Başkan Terzioğlu ilk zaferin 17.yılını kutladı

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, AK Parti’nin 3 Kasım 2002 yılında kazandığı ilk seçim zaferinin 17.yılını kutladı.

Başkan Terzioğlu ilk zaferin 17.yılını kutladı
banner71

AK Parti, 3 Kasım 2002 yılında kazandığı ilk seçim zaferinin ve tek başına iktidar olmasının 17.yılını kutluyor. Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu da yayınladığı mesajla 17.yılı kutladı.

 

Kurulduğu günden itibaren AK Parti'nin Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin büyük hizmetler yaptığının altını çizen Başkan Terzioğlu; "Millete hizmet mücadelemiz aynı irade ve kararlılıkla devam edecektir. Milletimizin teveccühü ile iktidara gelişimizin 17. yılı kutlu olsun" dedi.

 

AK Parti'nin kurulmasıyla Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yeni bir sayfa açıldığını belirten Başkan Terzioğlu; "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti ile umutları tükenen bir milletin yeniden umudu oldu. Milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan güveni kuruluştan kısa bir süre sonra sandığa yansımış ve partimiz 3 Kasım 2002'de tek başına iktidar gelmiştir. AK Parti milletimizin gözündeki son umut ışığı olması hasebiyle de bu güne kadar her seçimde oylarını arttırarak tek başına iktidarını muhafaza etmiştir" ifadelerini kullandı.

 

AK Parti'nin millete hizmet etmeyi görev edinen bir parti olduğunu söyleyen Başkan Terzioğlu; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye adeta çağ atlamıştır. Bu süreçte dünyanın en büyük projeleri ile ülkemizde yapılamaz denilenleri gerçekleştirerek üzerimize zorla giydirilen karamsarlık gömleğini çıkarıp attık. Ülkemizde olduğu gibi Trabzon’umuzda da sayısız projeler gerçekleştirerek şehrimizin çehresini değiştirdik. Güçlü Türkiye'nin güçlü partisi olan AK Parti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde mazlum dünyanın umudu olmaya devam edecektir. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin" diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21