Başkan Sarıalioğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Of Kent Konseyi Yönetimi ve Daire Amirleri, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Sarıalioğlu’na geçmiş olsun ziyareti
banner71

Of Kent Konseyi Yönetimi, Daire Amirleri ve Banka Müdürleri Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

 

Geçirmiş olduğu kalp krizinin ardından stent takılan ve bir süredir evinde istirahat eden Başkan Sarıalioğlu, 10 Ağustos’da görevine başlamıştı.

 

Görevine başlamasının ardından çok sayıda ziyaretçi Başkan Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini kendisine iletiyor.

 

Of Kent Konseyi Başkanı İdris Kabahasanıoğlu Başkanlığında Kent Konseyi Yönetimi, Of’taki Kamu Kurumlarında görev yapan daire amirleri ve banka müdürleri ile birlikte Başkan Sarıalioğlu’nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Hastalık da bizler için. Sağlığımızın kıymetini bilmeliyiz. Daha önce de anjiyo olmuştum. Ancak yüzde 30 seviyesinin altında olduğu için stent takmamıştılar. Yoğun iş temposu içerisinde biz anjiyo olduğumuzu bile unuttuk.  Kullandığımız ilaçlarımıza da ihmal ettik. Çok şükür sağlık durumumuz iyi. İnşallah daha iyi olacağız ve Güzel Of’umuza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21