banner80

Başkan Sarıalioğlu; En iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz

Belediye tarafından yürütülmekte olan çalışmaları inceleyen Başkan Sarıalioğlu Of halkına en iyi hizmeti sunabilmek için şehir merkezinde ve mahallelerde çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Başkan Sarıalioğlu; En iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz
banner71

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

YOL MEDENİYETTİR

Of Halkına en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Sarıalioğlu; “Milletimize hizmet için çıktığımız bu yolda şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şuan Of’ta birçok noktada iş makinelerimizle, personellerimizle hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız hiç merak etmesinler, biz projelerimizle, çalışmalarımızla Of’u layık olduğu noktaya taşıyacağız. Bu çalışmalar ışığında, şuan yol medeniyettir bilinci ile hareket ediyoruz. Ecdadımızın yola verdiği önemin farkındayız. Biz de vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemiz Cumapazarı ve Kıyıboyu Mahallelerimizde devam eden taş duvar çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışmalarımızın Bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

 

DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM

İrfanlı Mahallesi Yiğit Sokak’ta devam eden parke çalışmalarını da inceleyen Başkan Sarıalioğlu; “Yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt, beton ve stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılıp ve zemine uygun kalitede yol malzemesinin serilmesi, taş duvar ve parke çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnşallah çalışmalarımız tamamlandığında merkezi ve mahalleleri ile ilçemizde ulaşım daha üst seviyelere gelecek. Mahalle halkımıza şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21