banner80

Başkan Sarıalioğlu basın mensuplarıyla buluştu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu düzenlediği kahvaltıda Of ve Trabzon’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkan Sarıalioğlu basın mensuplarıyla buluştu
banner71

Of Belediyesi Sahil Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Of Kaymakamı Eren Arslan, TRT Trabzon Bölge Müdürü Serdar Şişman, Basın İlan Kurumu Trabzon Şube Müdürü Muharrem Mermertaş, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Of Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kenan Akcebe ve basın mensupları katıldı.

 

Kahvaltıda konuşan Başkan Sarıalioğlu; “Bu özel günde hep bir arada olmaktan mutluyum. Sizin görev yükünüz çok ağır. Zor şartlar altında gerçek bilgiyi doğru bilgiyi vatandaşa ulaştırma ile ve görevini doğru yapanı teşvik etme, suistimal edenleri de teşhir etme adına bir çaba sarf ediyorsunuz. Ben bu emeğinizden dolayı ayrıca sizleri kutluyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Rabbim ayağınızı taşa değdirmesin. Sabrınızı, azminizi ve dirayetinizi artırsın. Bu manada da her zaman sizlerden eksik gördüğünüz noktaları bizlere uyarmanızı ama aynı zamanda doğru yaptığımız şeylerde bir teşekkürü her zaman bekliyoruz. Bugün ayrıca idareciler günü hepimize barış yeni ufuklar açmasını huzur sevgiye kucak açacak her türlü eylemde bir araya getirmesini temenni ediyor hepinizi saygıyla selamlıyorum. Teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaymakam Eren Arslan ise yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanımıza düzenlemiş olduğu kahvaltıdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Basın ülkemizde bildiğiniz gibi Anayasayla birlikte güvence altına alınmış kamusal bir hizmeti kamu adına bir vazifeyi dile getiren mesai mefumu olmaksızın gece gündüz yılın her günü tatili bayramı hafta sonu demeden hava koşulları ayırmadan kamu adına hizmet veren bir sektör ve sizlerde bu sektörde ilimizdeki güzide temsilcilerisiniz. Bende şimdiye kadar kamunun aydınlatılması doğru şekilde bilgilendirilmesi doğruya ve güzele yönlendirilmesi adına yapmış olduğunuz hizmetlerden ve vermiş olduğunuz vazifeden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kamusal hizmeti sürdürürken hayatını kaybeden arkadaşlarınıza Allahtan rahmet diliyorum. Saygılarımı sunuyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21