banner80

Başkan Saral’dan Oflu şoförlere yemek

Of Belediye Başkanı Murat Saral Of-Taşhan ve Cumapazarı Kooperatifi’nde yolcu taşımacılığı yapan şoförlere akşam yemeği ikram etti.

Başkan Saral’dan Oflu şoförlere yemek
banner71
Of’ta yolcu taşımacılığı faaliyetinde bulunan Of Taşhan Cumapazarı hattındaki şoförler, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın konuğu oldular.
 
Of Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen akşam yemeğine Of Belediye Başkanı Murat Saral, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Of Taşhan Cumapazarı Kooperatifi Başkanı Mehmet Vahapoğlu ve kooperatif üyesi şoförler katıldı.
 
Yemekte konuşan Başkan Saral, Of, Taşhan ve Cumapazarı hattında çalışan şoförlerle Bölümlü, Uğurlu ve Gürpınar Beldelerinde yolcu taşımacılığı yapan dolmuş şoförlerinin birleşmesi nedeniyle bir araya geldiklerini belirterek bu birliktelik nedeniyle dolmuş şoförlerine teşekkür etti.
 
Bu birleşmeyle bölgedeki vatandaşlara daha iyi hizmet vereceklerine inandığını belirten Başkan Saral, Of Kaymakamlığımız, İlçe belediyemiz ve belde belediyelerimiz ile koordineli olarak yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda bu birliktelik sağlandı. İnşallah bundan sonra bu birlikteliğiniz devam edecektir. Çaykara hattında da benzer sorunlar yaşanmakta. Yolcular mağdur olmakta. İnşallah bu sorunu da çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.
 
Şoförlerin taleplerini de dinleyen Başkan Saral, yolcu bekleme duraklarının da kısa sürede hayata geçirileceğini söyledi.
 
Başkan Saral, esnafın sorunlarına önem verdiklerini belirterek Şoför esnafı ile başlayan buluşmaların diğer köy ve belde şoför esnafı ve diğer esnaflarla devam edeceğini belirterek davete icabet ederek kendilerini onurlandıran tüm davetlilere teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21