banner80

Başkan Saral gazetecileri akşam yemeğinde ağırladı

Of Belediye Başkanı Murat Saral, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği akşam yemeğinde Of’ta görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Başkan Saral gazetecileri akşam yemeğinde ağırladı
banner71

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir araya gelmeyi geleneksel hale getiren Of Belediye Başkanı Murat Saral, bu yıl da gazetecileri unutmadı.

 

Of Belediyesi Sahil Tesisleri’nde düzenlenen akşam yemeğine Başkan Saral’ın yanı sıra Of Kaymakamı Eren Arslan, Of’ta yayımlanmakta olan Gazete ve İnternet Sitelerinin İmtiyaz Sahipleri ve Of’ta görev yapan medya çalışanları katıldı.

 

Of’un her alanda olduğu gibi basın yapısının da güçlü olduğunu belirten Başkan Saral; “Of her zaman bir adım önde duruyor. Bugün bunu bir kez daha yaşıyoruz. Trabzon’un ilçeleri arasında en güçlü basın Of’ta var. Zor şartlar altında hizmet verdiğinizi biliyoruz. Of’umuza yapmış olduğunu hizmet ve katkılar nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum ve Gazeteciler gününüzü kutluyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Arslan da yapmış olduğu kısa konuşmada gazetecilerin gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yemeğin ardından Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, 10 Ocak’ın aynı zamanda İdareciler Günü olduğunu belirterek Of Medya Derneği adına Kaymakam Eren Arslan ile Başkan Murat Saral’a birer plaket takdim etti.

 

Of Belediyesi Özel Kalem Müdürü Fikret Tiryakioğlu da İdareciler Günü dolayısıyla Başkanlık Personeli adına Başkan Saral’a bir plaket takdim etti.

 

Yemeğin ardından gazetecilerle çalışmaları, yaklaşan yerel seçimler ve Türkiye Gündemi üzerine sohbet eden Başkan Saral, günün anısına gazetecilere birer hediye paketi takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN VARANK
DURSUN VARANK - 8 yıl Önce

MAŞALLAH OF UN YARISI GAZETECİYMİŞ.

Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 8 yıl Önce

Bende tüm çalışan gazeteci arkadaşlarımın gazeteciler günleri ile tüm idarecilerin idareciler günlerini kutluyorum

Kenan AKAN
Kenan AKAN - 8 yıl Önce

Ofta gazetecilerden başka yemek yiyen yok :) Bundan olsa gerek sağlam gazetecilerimiz var yıkılmaz :)

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21