Başkan Gümrükçüoğlu Oflularla oruç açtı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Of’ta düzenlenen iftar yemeğinde Başkan Gümrükçüoğlu yaklaşık bin kişiyle iftar açtı.

Başkan Gümrükçüoğlu Oflularla oruç açtı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl başlatılan uygulama ile ilçelerde sokaklara kurulan sofralarla halkla birlikte iftar açılıyor.

 

Hayrat ve Dernekpazarı İlçelerinde düzenlenen İftar programının ardından Of’ta da iftar sofrası kuran Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık bin kişiyi buluşturdu.

 

Eski Garajlar Mevkii’nde düzenlenen İftar yemeğine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, Of Müftüsü Recep Onat, Of Devlet Hastanesi Başhekimi Remzi Kutanis, Daire Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, Mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür eden Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu; “Büyükşehir Belediye Başkanımız, sevgili Orhan Abimiz, böylesine güzel bir ortamda bizleri bir araya getirdiği için mutluyuz. Kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önerisi ile bu yıl böyle bir uygulama başlattıklarını belirten Başkan Gümrükçüoğlu; “Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Başbakanımız bizlere halkımızla buluşmamızı ve kaynaşmamızı tavsiye etti. Bizler de bu Ramazan’da Sokak İftarlarımızla halkımızla buluşalım istedik. Bu akşam da Of’tayız. Oflu dostlarımızla bir aradayız. Güzel bir katılım var. Hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Başbakanımızın sizlere selamı var. İnşallah 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vereceğimiz destekle inşallah kendisini Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Hepinizden destek bekliyoruz” diye konuştu.  

 

İftarın ardından Ballıca Mahallesi’ne giden ve teravih namazını burada kılan Başkan Gümrükçüoğlu, teravih çıkışında vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
A.
A. - 7 yıl Önce

BU TÜR YEMEKLERE ESKİDEN DEVLET MEMURLARI KATILAMIYORDU SİYASET OLUYORDU SAYIN BELEDİYE BAŞKANI GÜMRÜKCÜOĞLU BU TÜR YEMEKLERE KATILDIĞI İÇİN ÇO SAVUNMALAR VERDİ AMA BAKIYORUMDA ONLARI UNUTTU TRABZONUNU BÜTÜN İLÇELERİNDE BÜROKRASI İLE İFTAR YAPIYOR SİYASET OLMUYR. ONUN İÇİN ARKASINI UNUTAN ÖNÜNÜ BULAMAZ DİYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21