banner80

Başkan Çapoğlu’ndan ispata davet

Ak Parti Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, Of Havadis’te yayınlanan bazı yorumlara tepki göstererek adını gizleyerek yorum yapan kişileri ispata davet etti.

Başkan Çapoğlu’ndan ispata davet
banner71
Ak Parti Of İlçe Teşkilatının 24 Aralık’ta yapılacak olan 4.olağan kongresi öncesinde adaylarla ilgili sitemizde yapılan haberlere yapılan bazı yorumlara tepki göstereren Ak Parti Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, adını gizleyerek teşkilatı ve yöneticileri suçlayan yorumlar yapan kişileri adlarını açıklamaya ve söylediklerini ispat etmeye davet etti.
 
İşte Başkan Çapoğlu’nun açıklaması; 
Of Havadis’te Ah ah diye bir yorum yapıldı. Gerçeklerle hiç alakası olmayan bu tip yazı ve yorumları ahlaki bulmuyorum. Yapılan bu ve benzeri yorumları ispatlamayan namerttir. Bu tür yorumlar için yargıya gerekli başvuru yapılacaktır. Bu güne kadar ahlaki olmayan hiçbir olaya ne imza attım ne de söz verdim. Ak Parti İlçe Başkanı olarak ismimi açıklıyorum. Benim açıklamalarım ispata dayalı olacaktır. “Ah ah millet gerçekleri bilse” yazısını yazan kişi de mertse, ahlaklı ise ismini açıklasın. Sayın bakanın ismi kullanıldığı söylenmektedir. Sayın Bakanın görüşü alınmadan onun görüşü gibi yansıtmak bizim ne haddimize ne de aile terbiyemize müsait değildir. Aynaya bakarak konuşanlardan da değiliz.
 
Sevgili Oflu hemşerilerim;
Birileri Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerini, Belediye Başkan Adaylarını söz verdiğimizi söylüyorlar. Bizler ilçe teşkilatı olarak Ak Parti’ye layık bir İlçe Başkanı seçmenin mücadelesini yapıyoruz. Şaibeli kişileri Of İlçe Başkanı görmemek için teşkilat olarak elimizden geleni yapmak görevimizdir. Beni takip edin. Açıklamalarımı belgeli olarak yapacağım. Bu kişi ve kişiler hakkında önemli açıklamalarım olacak. Bugüne kadar cevap vermedim ama herkese kendi anladıkları dilden cevap vereceğim”
 
Fazlı ÇAPOĞLU
Ak Parti Of İlçe Başkanı                                                                                                

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21