Ballıca’da sokak iftarı

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen İftar Programları kapsamında Ballıca’da düzenlenen iftarda bölge sakinleri birlikte oruç açtı.

Ballıca’da sokak iftarı
banner71

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen İftar Programları Ballıca’da devam etti. Ballıca’nın yanı sıra Dumlusu ve Fındıkoba sakinlerinin de konuk olduğu iftar, Ballıca Belediyesi Eski Hizmet Binasının bahçesinde yapıldı.

 

İftar yemeğine Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Teşkilat Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

İftar öncesinde kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Başkanı Terzioğlu; “10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Başbakanımıza destek olmanızı istiyorum. Her zaman desteğini en iyi şekilde verdiniz. Bu kez de vereceğinizden şüphem yok. İnşallah Ballıca, Fındıkoba ve Dumlusulu vatandaşlarımız olarak Başbakanımıza rekor bir oranda destek vereceksiniz. Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Belediye Başkanı Sarıalioğlu da yaptığı konuşmada davete katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tebrikler
Tebrikler - 7 yıl Önce

Ak parti of ilçe teşkilatını tbr ediyorum iki Ramazan'da güzel program yapıyor vatandaşlarla güzel kaynaşma oluyor Allah yolunuzu açık etsin

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21