banner80

Bakan Soylu’dan Of Emniyetine gece ziyareti

İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Müdür Gürkan Demirkan’dan bina ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bakan Soylu’dan Of Emniyetine gece ziyareti
banner71

İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu, yaklaşık dört ay önce hizmete giren Of İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği'ni ziyaret etti.

 

Bina girişinde İlçe Emniyet Müdür Vekili Gürkan Demirkan tarafından karşılanan Bakan Soylu, müdürlük bahçesinde polis, çarşı ve mahalle bekçileriyle selamlaştı.

 

Güven Masası faydalı oldu mu

Bina iç kısmında bulunan Güven Masasında görevli polis memuru Aslı Yılmaz ile sohbet eden Bakan Soylu, Yılmaz’a "Güven Masasının faydası oldu mu?" diye sordu. 

 

Polis Memuru Yılmaz da ”Uygulamanın vatandaşın sorularını yanıtlama ve yönlendirme noktasında faydası olduğunu söyledi.

 

3 bin kadın personel alacağız

Bakan Soylu Güven Masası ziyareti esnasında; emniyet müdürlüklerindeki güven masalarında görevlendirilmek üzere 3 bin kadın personel alacaklarını ifade etti.

 

Soylu, "Şimdi imtihana giriyorlar galiba 21 bin kızımız, kadın. 3 bin kişi alacağız, onları bütün bu masalarda görevlendireceğiz inşallah." dedi.

 

Binayı gezen Bakan Soylu, İlçe Emniyet Müdür Vekili Gürkan Demirkan'dan bina ve çalışmaları hakkında bilgi aldı ve binada incelemelerde bulundu.

 

Masa tenisi oynadı

Binada bulunan çok amaçlı salonda Gençlik Lideri İlyas Bayraktar ve Başkan Sarıalioğlu ile bir süre masa tenisi oynayan Bakan Soylu, ziyaretin ardından binadan ayrıldı.

 

Bakan Soylu'ya, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Köprübaşı Kaymakamı Uğur Tutkan, Muğla'nın Milas İlçesi Kaymakamı Eren Arslan, AK Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu ve diğer ilgililer eşlik etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21