banner80

Badminton’da Ulusoy şampiyon, Anadolu ikinci

Trabzon’da Liseler arasında düzenlenen Badminton Şampiyonasında erkeklerde Of HMB Ulusoy Lisesi şampiyon olurken kızlara Of Anadolu Lisesi ikinci oldu.

Badminton’da Ulusoy şampiyon, Anadolu ikinci
banner71

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü koordinesinde liseler arasında düzenlenen Badminton Şampiyonası sonuçlandı.

 

Erkeklerde 21 okul ve 105 öğrencinin katıldığı turnuvada Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Arsin Anadolu Lisesi il ikincisi ve Akçaabat Işıklar Çok Programlı Lisesi de il üçüncüsü oldu.

 

16 okul ve 90 öğrencinin yarıştığı bayanlarda ise, Genç Kızlar İl birincisi Arsin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken Of Anadolu Lisesi ikinci oldu. Arsin Lisesi ise 3.oldu.

 

Beytullah Erata, Batuhan Berber, Gökay Yurtsever ve Emre Durmuş’tan oluşan Ulusoy Lisesi Badminton takım sporcularını Okul Müdür Yardımcısı Yüksel Gül ve branş öğretmeni Şener İnan turnuva boyunca yalnız bırakmadı.

 

Arsin Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonrasında, İl Birincisi takımlara ödüllerini Arsin Kaymakamı Fikret Dağ, il ikincisi takımlara ise, Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen verdi. Törende Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri de dereceye giren takım ve oyunculara çeşitli hediye ve ödüller verdi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21