Atalay’dan Sonel ve Genç’e centilmenlik kupası

Trabzon’da yapılan “Futbol Sevdalıları” turnuvasında en centilmen takım seçilen Of Kaymakamlığı’nın ödülünü Mehmet Atalay verdi.

Atalay’dan Sonel ve Genç’e centilmenlik kupası
Trabzon Futbol Taban Birlikleri tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen 35 yaş üstü “Futbol Sevdalıları” futbol turnuvası Trabzon’da yapıldı.
 
Turnuvada 4 maç yapan 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Of Kaymakamlığı takımı, turnuvanın en centilmen takımı ödülüne layık görüldü.
 
Antrenörlüğünü Of Müftüsü Mehmet Genç’in yaptığı Of Kaymakamlığı takımının kaptanlığını ise Of Kaymakamı Tuncay Sonel yaptı. Of Kaymakamlık Takımının ödülü final maçının ardından düzenlenen törenle verildi.
 
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü  Mehmet Atalay tarafından takdim edilen ödül öncesi duygularını dile getiren Of Kaymakamı Tuncay Sonel, “ilk kez katıldığımız bu turnuvada tüm takımların göstermişi olduğu centilmence mücadelelerden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Turnuvada dereceye giren takımları kutluyorum” dedi.
 
Akçaabat ile Uzunoğlu takımlarının karşılaştığı final maçında, Akçaabat takımı rakibini 3-1 yenerek 4. Futbol Sevdalıları Turnuvası'nın şampiyonu oldu. Turnuva şampiyonu takıma kupasını ve madalyalarını, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay verdi. Atalay, futbol sevenleri tek tek kutlayarak madalyaları Oyuncuların çocuklarına verdi. İkinci olan Uzunoğlu takımının kupası ise Of Kaymakamı Tuncay Sonel tarafından verildi. Sonel, futbolcuları tek tek kutlayarak kendilerini tebrik etti.
 
Ödül töreninde konuşan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban, turnuvaya 12 takımın 256 sporcu ile katıldığını ve toplamda 36 maç yapıldığını belirterek, "Bugün futbol gönüllülerinin final maçını izledik. Kazanan yine dostluk ve birliktelik oldu" dedi.
 
Ödül törenine, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Trabzon Belediye Başkan Yardımcısı Ergin Aydın, Of Müftüsü Mehmet Genç, TFF Yönetim Kurulu Eski Üyesi Süleyman Atal,Trabzon Belediyesi Meclis Üyesi Nihat Demir, Akaçaabat Sebatspor Kulübü Eski Başkanı Cemil Kalkışım, Trabzonspor Kulubü Eski başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, ASKF Başkanı Cahit Erdem, Futbol İl Temsilcisi Zeki Kurt ve MMO Başkanı Şaban Bülbül katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
lokomotif trabzon
lokomotif trabzon - 10 yıl Önce

ben bir oflu olarak böylesi kaliteli insanlar tarafından yönetilmekten guru duyuyorum allah hepsinden razı olsun.
idareci halkla beraber olur halka ramen olmaz selamlar herkese

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21