banner80

Anadolu Lisesinden Mustafa Kasap’a veda yemeği

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büroya Koordinatör Müdür olarak atanan Of Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Kasap için okulu tarafından veda yemeği düzenlendi.

Anadolu Lisesinden Mustafa Kasap’a veda yemeği
banner71

Uzun yıllar Of Anadolu Lisesinde öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevi yapan Mustafa Kasap, Of Anadolu lisesine veda etti.

 

Yeni görev yeri olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büroda Koordinatör Müdür olarak görev yapan Kasap için eski okulu tarafından veda yemeği düzenlendi.

 

Sürmene Memiş Ağa konağında düzenlenen yemeğe Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of Anadolu Lisesi Müdürü Vehap Kurt ve okulun öğretmenleri katıldı.

 

Yemekte konuşan Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu;“Kendimi bu ailenin bir parçası olarak gördüğüm ve mutlu olduğum bir yerdeyim. Beni sizin gibi değerli ve güzel insanlarla bir araya getiren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mustafa hocamla çok güzel takım ruhuyla çalıştık. İşini severek yapan, çalışkan, dürüst vefalı bir dosttu Mustafa. İyi ki onun gibi bir arkadaşım, dostum, kardeşim olmuş. Ona yeni görevinde başarılar diliyorum” diyerek duygularını paylaştı.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptığı konuşmada; “Yıllar önce Of Anadolu Lisesine bir Müdür Yardımcısı ihtiyacı doğunca Allah’ın takdiri olsa gerek Mustafa hocam üzerinde karar kıldık. Şimdi görüyorum ki zaman bizi haklı çıkardı. Of Anadolu Lisesinde çok güzel ve başarılı hizmetler verdi Mustafa hoca. Kader işte bir yerden alıyor başka yerlere getiriyor sizi. İnşallah bundan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde özel büroda hayırlı hizmetler vereceğiz. Bundan sonraki yaşamında ona ve siz değerli öğretmenlerimize sağlık, mutluluk, esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of Anadolu Lisesi Müdürü Vehap Kurt ise yaptığı kısa konuşmada; “Bizler Mustafa hocamdan razıyız. Allah da ondan razı olsun. Görev bilinci ve aşkıyla çalıştığını biliyordum. Fakat bunu yaşayarak da gördüm. Okula göreve başlayacağım gün mesai saati bitene kadar hala iş yetiştirmeye çalıştığına şahidim. İnşallah onun bıraktığı yerden aldığımız bu bayrağı daha yukarılara taşımaya çalışacağız. Yeni görevinde başarılar diliyor, kendisine yolun açık olsun değerli kardeşim diyorum” diye konuştu.

 

Of Anadolu Lisesinin kendisine çok şey kattığını ifade eden Mustafa Kasap ise yaptığı teşekkür konuşmasında; “Öncelikli olarak böyle bir ortamda bizleri buluşturduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Böyle zamanlarda konuşmak gerçekten zor bir durumdur. Ben Of’ta bulunmaktan ve buradaki arkadaş ortamından son derece memnunum. Of Anadolu Lisesinde çok güzel günlerimiz oldu. Of Anadolu Lisesi bana çok şeyler kattığına inanıyorum. Burada çok güzel ekip çalışması yaparak birçok şeyi birlikte başardık.  Görev yaptığım sürece kimseyi kırmamaya çok özen gösterdim. İş gereği kırdıklarım varsa haklarınızı helal ediniz. Benim tarafımdan hakkım varsa helal olsun. Of Anadolu Lisesi ailesi olarak sizlere başarılar diliyorum. İnanıyor ve biliyorum ki Vehap hocam bu bayrağı daha da ileri taşıyacaktır” dedi.

 

Konuşmaların ardından Mustafa Kasap’a yaptığı hizmetlerinden dolayı plaket ve hazırlanan hediye takdim edildi. Öğretmen arkadaşlarının Mustafa Kasap için duygu ve düşüncelerini paylaşmaları içilen çayların ve yapılan sohbetin ardından program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21