banner80

Anadolu Lisesi öğrencileri moral gecesinde doyasıya eğlendi

Of Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen moral gecesinde öğrenciler ve velileri eğlenceli bir gece yaşadılar.

Anadolu Lisesi öğrencileri moral gecesinde doyasıya eğlendi
banner71
Of Sahil Günbatımı Salonu’nda gerçekleştirilen gece Okul Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasını şiirle yapan Memişkaptanoğlu, gecenin velileri okul etkinliklerinden haberdar etmek ve 12.sınıflara YGS sınavı öncesinde moral vermek amacıyla düzenlendiğini belirterek gecenin hazırlanmasında emek veren velilere, okul aile birliği üyelerine ve geceye katılan davetlilere teşekkür etti.
 
Gecenin sunuculuğunu da yapan Okulun Edebiyat Öğretmeni Yahya Özkök, okulun yıl boyu düzenlediği etkinlikler ve düzenlenen yarışmalarda elde edilen başarıları hakkında velilere bilgiler verdi.
 
Okulun kız ve erkek folklor ekiplerinin gösterilerinin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversite öğrencileri Umut Işık, Feyyaz Önder ve Tolga Sümer’den oluşan Hababam Vokal Grubu sahne aldı. Umut-Feyyaz-Tolga üçlüsü, seslendirdikleri birbirinden güzel eserleriyle öğrencileri coşturdular. Gecede bol bol horon oynayan öğrenciler, eğlenceye doydular.
 
Gecede düzenlenen çekilişle 1 adet laptop, digital fotoğraf makinesi ve kalem setlerinden oluşan çeşitli hediyeler de kazanan şanslı öğrenci ve konuklara takdim edildi.
 
Geceye Of Belediye Başkanı Murat Saral, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, İsmail Yıldırım İÖO Müdürü Rıza Ercihan, İşadamı Ali İhsan Coşar, Okul Aile Birliği Üyeleri Sadullah Mandan, Cemal Şanlıbayrak, Cengiz Bulut, Sinan Hacımurteazoğlu, İhsan Çakır, öğrenci velileri, okulun öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21