banner80

Alireisoğlu’na Of Devlet Hastanesi’nde Artroskopi yapıldı

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu’na başarılı bir Artroskopi operasyonu yapılan Of Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Uysal; “Hastanemizde hastalarımıza her türlü teknik imkanlarla hizmet veriliyor. Hastalarımızın başka hastanelere gitmesine gerek yok” dedi.

Alireisoğlu’na Of Devlet Hastanesi’nde Artroskopi  yapıldı
banner71

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu ayağındaki rahatsızlığı nedeniyle Of Devlet Hastanesi’nde kendisine Artroskopi ile menisküs ameliyatı yapıldı.

 

Sol dizindeki ağrıdan dolayı uzun zamandır rahatsız olan Alireisoğlu, yürümekte dahi zorlanınca ameliyat olmaya karar verdi.

 

Of Devlet Hastanesi’ne müracaat eden Alireisoğlu, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Alper Timurkaynak tarafından ameliyata alındı.

 

ARTROSKOPİ YAPILDI

Ameliyatın başarılı geçtiğini ifade eden Timurkaynak; “Halil bey’in kapalı yöntem (Artroskopi) ile Sol dizindeki menisküs yırtığı ve çapraz bağ zedelenmesine müdahale ettik. Başarılı bir operasyon yaptık. Tedavisini tamamlayarak hastanemizden taburcu ettik” dedi.

 

OF’TA YAPILMASI BENİ MUTLU ETTİ

Böyle bir operasyonun Of’ta yapılabilmesinin kendisini mutlu ettiğini belirten Alireisoğlu; “Böyle bir ameliyatın Of’ta yapılması beni çok mutlu etti. Doktoruma, Hemşire hanımlara, Hastane yönetimine ve ziyaretime gelen, telefon ile arayan tüm dostlarıma Teşekkür ederim” dedi.

 

KAPALI OPERASYON SOSYAL YAŞAM İÇİN ÖNEMLİ

Ameliyatın ardından Alireisoğlu’nu odasında ziyaret eden Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal da Alireisoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek; “Ameliyatımız son derece başarılı geçmiştir. İnşallah en kısa zamanda mesaisine başlayacaktır. Kapalı ameliyatın bir diğer faydası hastalar hem hastanede az yatıyor, hem de işlerine ve sosyal yaşamlarına erken dönüyor” ifadelerini kullandı.

 

HASTALARIMIZIN BAŞKA HASTNELER GİTMESİNE GEREK YOK

Of Devlet Hastanesi’nin Teknik, tıbbi ve teknolojik altyapısı ve Hekim profili ile Çağdaş manada nitelikli Sağlık hizmeti veren bir kurum olduğunu ifade eden Başhekim Uysal; “Hastalarımız Başka hastanelere gitmesine gerek kalmaksızın her branşta her türlü ameliyat Hastanemizde yapılabilmektedir. Hedefimiz; ilklerin ve yeniliklerin konuşulduğu “Marka Hastane” olma yolunda ilerlemektir” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 3 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM GEÇMİŞ OLSUN.ALLAH SAĞLIK VE SIHAT VERS,N İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21