banner80

Ali Soylu mezarı başında anıldı

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın koruma müdürüyken geçirdiği trafik kazası sonucu ailesi ve çocuklarıyla birlikte hayatını kaybeden Ali Soylu, vefatının 11.yılında mezarı başında anıldı.

Ali Soylu mezarı başında anıldı
banner71
HABERİN GALERİSİ
Ali Soylu anıldı

Ali Soylu anıldı

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın koruma müdürüyken geçirdiği trafik kazası sonucu ailesi ve çocuklarıyla birlikte hayatını kaybeden Ali Soylu, vefatının 11.yılında mezarı başında anıldı.
 
30 Haziran 2000 tarihinde geçirdikleri acı kaza sonucu eşi ve iki çocuğu ile birlikte hayatını kaybeden Erbakan’ın eski koruma müdürü Ali Soylu, vefatının 11.yılında Of’ta mezarı başında anıldı.
 
Of Çamlıtepe Mahallesi’ndeki mezarı başında düzenlenen anma töreninde Soylu’nun ruhi için Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar yapıldı. Soylu’nun arkadaşları ve hocaları Soylu ile yaşadıkları anıları anlattılar. Duygusal anların yaşandığı törende Ali Soylu’nun babası gözyaşlarını tutamadı.
 
Anma törenine Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Demokrat Parti Eski Genel Başkanı Süleyman Soylu, Vakıflar Trabzon Bölge Müdürü Mazhar Yıldırımhan, Soylu Ailesinin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
 
30 Haziran 2000 tarihinde meydana gelen kazada Ali Soylu (40), eşi Neriman Soylu (33), Kızı Fatıma Zehra Soylu (9) ve oğlu Muhammet Talha Soylu (1) hayatlarını kaybetmiş, Soylu Ailesinin naaşları 2 Temmuz 2000 tarihinde Of Çamlıtepe Mahallesi’nde toprağa verilmişlerdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21