Akyüz ve Alireisoğlu ortak acıda buluştu

Akyüz ve Alireisoğlu aileleri iki büyük acıyı aynı musallada yaşadı. Dr. Ahmet Akyüz ile Akyüz ailesinin kızları Ahmet Alireisoğlu’nun eşi Tuğba Alireisoğlu son yolculuklarına birlikte uğurlandılar.

Akyüz ve Alireisoğlu ortak acıda buluştu
banner71

Of Çarşıbaşı Camii Akyüz ve Alireisoğlu ailesinin ortak acısına şahit oldu. Yukarı Kışlacık Mahallesi sakinlerinden Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Hekimlerinden Beyin Cerrahı Uzmanı Mehmet oğlu Dr. Ahmet Akyüz yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

 

Yine Akyüz ailesinden M. Kemal Akyüz kızı Ahmet Alireisoğlu eşi 2 çocuk annesi Tuğba Alireisoğlu da 47 gün boyunca tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Her iki cenaze de Cuma namazını müteakip kılınan cenaze namazlarının ardından mahallerindeki aile mezarlılarında toprağa verildiler.

 

Of Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi Abdurrahman Akçay’ın kıldırdığı cenaze namazına CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Daire Amirleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Akyüz ve Alireisoğlu ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 3 yıl Önce

ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21