AK Parti’nin Kasım Ayı konuğu Muhammet Balta

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın katılımıyla yapıldı.

AK Parti’nin Kasım Ayı konuğu Muhammet Balta
banner71

AK Parti Of İlçe Başkanlığı, Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısında bir araya geldi. İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Demirtaş, İl Yöneticisi Adem Çakır, İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Belediye Başkan Vekili Osman Topçuoğlu, Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, İlçe Eski Başkanı Fazlı Çapoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, ve partililer katıldı.

 

Divan Heyetinin oluşturulmasının ardından toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Terzioğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Terzioğlu; “Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’nun yakın takipleriyle doğalgaz çalışmalarımız devam ediyor.  Gençlik Merkezi’miz, Kapalı Spor Salonumuz ve Teknoloji Fakültemizin bulunduğu alana doğru çalışmalarımız devam ediyor. Seçimlerden önce Bölümlü halkımıza köprü sözümüz vardı. Kendilerine 11 farklı proje sunduk. Seçilen projenin yapımı tamamlanma aşamasına geldi. Eskiden tahta köprü yapamazdık. Şimdi hamdolsun kısa sürede projelerimizi tamamlıyoruz. Destek verenlerden Allah razı olsun. Of eskiden de bir markaydı. Ama sayın Bakanımız Süleyman Soylu ile çok daha güçlü bir marka oldu” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Terzioğlu’nun ardından Of Belediye Başkan Vekili Osman Topçuoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, Kurucu İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Demirtaş ve Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da birer konuşma yaptılar.

 

Soylu’nun seçim meydanlarından HDP’lilere kandili başınıza yıkarız dediğini hatırlatan Balta; “Allah ona İçişleri Bakanlığını nasip etti. Şu anda gereğini yapıyor. Kandili Başlarına geçirdik. Terörle yoğun bir mücadele var. İnşallah en kısa sürede bu işi sonlandıracağız.

 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun HDP’lilere sahip çıkmasına da tepki gösteren Balta; “Kılıçdaroğlu diyor ki seçimle gelen seçimle gider. Evet ama Kandile giden de demir parmaklıkların arkasına gider” dedi.

 

Dilek ve temenniler bölümünde partililerin düşüncelerini paylaşmalarının ardından Kasım Ayı Toplantısı sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21