banner80

Ak Parti’nin aday adayları görücüye çıktı

Ak Parti Of İlçe Başkanlığının Ekim Ayı Danışma Meclisi Toplantısı belediye başkan aday adaylarının katılımıyla yapıldı.

Ak Parti’nin aday adayları görücüye çıktı
banner71

Ak Parti Of İlçe Başkanlığının Ekim Ayı Danışma Meclisi Toplantısı Of Belediyesi Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya Ak Parti Trabzon İl Teşkilat Başkan Av. Nevzat Çabuk, Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Belde Belediye Başkanları, Of Belediye Başkan Aday Adayları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Teşkilat Üyeleri, Köy ve Mahalle Temsilcileri ile partililer katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, devam etmekte olan Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis üyeliği aday adaylık başvuru sürecini değerlendirerek başvuruların ay sonunda biteceğini söyledi. Sürecin sonunda güçlü ve birlik içinde seçim çalışmalarının daha da hızlanacağını ifade eden Terzioğlu; “Birlik ve beraberliği bozmadan herkesle kucaklaşarak Of’umuza yakışır bir şekilde seçim çalışmamızı yapacağız. En az % 80 oy almayı hedefliyoruz. Bizlere güvenenlerin yüzünü ak, elini güçlü kılmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz” diye konuştu.

 

Toplantıda Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Murat Saral; “Belediye olarak çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Doğalgaz çalışmaları nedeniyle şehir içinde meydana gelen alt yapı sıkıntıları kısa bir sürede tamamlanacak. Şehrimizi güzel bir görünüme kavuşturmak için siluet çalışmalarına ağırlık verdik. İnşallah kısa sürede bu çalışmamızı tamamlayarak şehrimizi güzel bir görünüme kavuşturacağız. Sahil Tesislerimizde 5 dönümlük alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca spor, dinlenme ve eğlence parkı yapımı için çalışmalarımız devam etmektedir. Eski terminal bölgesine 380 araç kapasiteli iki katlı otopark ve üzerinde şehir meydanı projesi ile ilgili fizibilite çalışmalarının ve projenin tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah bu çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayacağız” diye konuştu.

 

Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu ile Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar da yaptıkları konuşmalarda çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

Of Teşkilatının çok iyi çalıştığını ifade eden İl Teşkilat Sorumlusu Av. Nevzat Çabuk; “Of İlçe teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Teşkilatımızdan ne istiyorsak çok çabuk ve eksiksiz olarak yerine getiriliyor. Tüm teşkilat üyelerini kutluyorum. Bu seçim sürecinde de kendilerinden aynı başarıyı bekliyorum. En ücra yerlerdeki vatandaşlara kadar her noktaya çalışmalarımızı mutlaka anlatmamız gerekiyor. Bu seçim hem bizler için hem de Türkiye’nin geleceği için çok önemli. Bu zorlu süreçten güçlenerek çıkmamız çok önemlidir. O nedenle bu seçimlerde tüm teşkilatlarımız yoğun bir çalışma yapmaları gerekiyor” diye konuştu.

 

Toplantı sonunda başkan aday adayları İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, İl Teşkilat Sorumlu Av Nevzat Çabuk ve Belediye başkanı Murat Saral ile birlikte basına poz verdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevdet AYDIN
cevdet AYDIN - 8 yıl Önce

cok değerli kardeşlerim sayın MURAT SARAL,GÜNGÖR SARAL,VE DİĞER SARAL kardeşlerimize hayırlı olmasini diliyorum fakat diğerleri boşuna zaman harcamasin.

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 8 yıl Önce

Sen Saralların Basın Sözcüsümüsün ? Diğer Adaylar Neden Boşa Zaman Harcamayacak Hepsi Eşit Şartlara Sahip Hatta Bu Kadar Fazla Soyadı Saral Olan Aday Olunca Diğer Adayların Şansı Daha Yüksek.. Biraz Kafa Yor Diyecem Ama

yusuf yılmaz
yusuf yılmaz - 8 yıl Önce

sen burda yaptıgın yorum saralları sevebilirsin oyda verebilirsin tanımıyorum ama iyi insanalrda olabilir adayları ama erkek adama delikanlı adama yakışmayacak sozler sarf ediyosun diger adayları birebir tanıdıgını zannetmiyorum belliki kıyıdan koşeden nemalanmak istedigin aşikar of icin hayırlısı neyse o gelsin soyadına bakmaksınız bunu demek yakışır bir ofluya saygılar herkese

Vatandaş
Vatandaş - 8 yıl Önce

Murat Saral ın duruşuna bakınca Tayyip Erdoğan ı görür gibi oldum. Diğer adaylar da kılıçtaroğlu edası var.

Adnan Kaya
Adnan Kaya - 8 yıl Önce

Of başkan aday adaylarından sayın Güngör SARAL'ın özel bir kanaldaki konuşmasını dinledim.İçerik ve yapılabilirlik açısından çok başarılı buldum.Of için hayırlı olsun.

Sadullah KALİÇ
Sadullah KALİÇ - 8 yıl Önce

Bora efendi Murat Saral dışındaki arkadaşlar soyadı dini dili rengi ne olursa olsun aday olma şanslarının olmadığını sen bile azıcık düşünsen çıkarabilirsin.bu şekilde bir duruşu liyakati olan bir kişi varken AKP başka bir kişiyi aday gösterir mi.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

DEĞERLİ OF İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI HEPİNİZİ TANIYORUM AMA İÇİMDE YATAN 1 KİŞİ ADINI AÇIKLARSAM AYIP OLUR YİNEDE HEPİNİZE BOL ŞANSLAR.SAYGILARIMLA.

adem kolcu
adem kolcu - 8 yıl Önce

murat saral destekleyici yorumlar aynı merkezden çıkıyor herkese eşit mesafede olalım

Editörün notu:
Adem bey yorumu yazarken azıcık araştırma yapsaydınız Of Havadis'e haksızlık yaptığınızı siz de görecektiniz. Siz göremediniz bari biz hatırlatalım. Eğer aday adaylarının haberlerinin altlarına yapılan yorumlara baksaydınız aynı merkezden geldiği çok bariz belli olan çok sayıda yorumun yayınlanmış olduğunu görürdünüz.

Biz hakaret ve küfür içermeyen her türlü yorumu yayınlıyoruz. Sadece kimliğini gizleyip eleştiri dozajını arttıran yorumları yayına vermiyoruz. Biz her adaya eşit mesafede olduğumuzu yaptığımız haberlerle gösterdik. Murat Saral'ın diğer aday adaylarından bir farkı vardır. Çünkü o şu an belediye başkanıdır. O nedenle onun haberleri sitede fazla olarak yer alabilir. Tek fark budur. Teşekkürler...


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21