banner80

Ak Partili Kadınlardan öğretmenlere ziyaret

Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları üyeleri Öğretmenler Günü nedeniyle Şehit Öğretmen Ali Bulut’un kabrini ve Anadolu Lisesi’nin öğretmenlerini ziyaret ettiler.

Ak Partili Kadınlardan öğretmenlere ziyaret
banner71
24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Ak Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyeleri Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulunu ve okula adını veren Ali Bulut’un kabri ile Of Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler.
 
Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu Of Havadis’e yaptığı açıklamada “1994 yılında teröristlerce hunharca Şehit edilen Şehit Öğretmen Ali Bulut’un adını taşıyan Şehit Öğretmen Ali Bulut İlköğretim Okulunu ziyaret ettik. Öğretmenlerin çıkış saatine denk getirdiğimiz bu ziyaretten oldukça memnun kalan öğretmenlerin bazı sıkıntılarını da not ederek çözüme kavuşturmak için gerekli mercilere ileteceğiz” dedi.
 
Of Anadolu Lisesi’ni de ziyaret ettiklerini belirten Hacıahmetoğlu, “Okul Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu’nu makamında ziyaret ettikten sonra Öğretmenler odasında öğretmenlerimize gül dağıttık. Ardından da 1994 yılında Erzurum’da görev yaparken evinden dağa çıkartılan ve teklif edilen şartlara uymadıkları için şehit edilen 3 öğretmenden biri olan Oflu Öğretmenimiz Ali Bulut’un kabrini ve ailesini ziyaret ettik. Ziyaretten memnun kalan Şehidimizin ablası Fatma Ak “bu ziyaretin bizler için anlamı büyük. Hatırlamış olmanızdan bizler gurur duyduk” demesi bizleri de son derece mutlu etti. Bu vesile ile gazetenizin şahsında tekrar ulaştığımız ve ulaşamadığımız tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21