banner80

Ak Parti’den Siyaset Akademisi

Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisine Ak Parti Of İlçe Başkan Adayı Ünal Çelik ve İlçe Teşkilatından çok sayıda isim katıldı.

Ak Parti’den Siyaset Akademisi
banner71
Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisine Ak Parti Of İlçe Başkan Adayı Ünal Çelik ve İlçe Teşkilatından çok sayıda isim katıldı.
 
Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi, Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’ndeki ilk program ile başladı.
 
Siyaset Akademisi’nin ilk konuğu Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu oldu. Gümrükçüoğlu’nun tecrübe ve deneyimlerini paylaştığı etkinlikte Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Önder Kutlu da Demokrasi ve Yerel Yönetimler konularında katılımcılara bilgiler verdi.

Gümrükçüoğlu, konuşmasında Peygamber Efendimizin Hadis-i Şerif’ini de örnek göstererek ‘Bir saat toplumun idaresiyle doğru dürüst uğraşan birisi 30 yıl ibadet yapmış kadar sevap alır’ buyuruyor. Eğer bu idealler varsa siyasetle uğraşmak lazım, yoksa uğraşmamak lazım” diye konuştu.

Trabzon’a yönelik yapılan yatırımlara ilişkin bilgiler de veren Gümrükçüoğlu, Trabzon 61 vaadinden 55 tanesini başlamış ve yürütmüş durumda. Eğer bir hazırlık yapmazsanız, eğer bunun üç unsuru; zaman, para ve personeli iyi hesap etmez, gecenizi gündüzünüze katmazsanız bu noktalara ulaşamazsınız. Zamanın çok hızlı geçtiğini unutmamanız lazım. Günün 18 saatini de çalışsanız haftada bir halktan görüşmek isteyenlerle görüşmenin dışında bazı toplantılarla izahatlerde bulunmanın dışında daha fazla zamanı halka ayırmalıyız. Zaman yok ama yinede ayırmalıyız. Uykusunu 3 saate indirebilen bu işi başarır” diye konuştu.
 
Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Hakan Terzioğlu’nun organize ettiği ve yaklaşık 250 kişinin başvurduğu Siyaset Akademisi’nde Of’tan da çok sayıda katılım vardı. Ak Parti Of İlçe Başkan Adayı Ünal Çelik’in yanı sıra Teşkilattan da çok sayıda üye de eğitim programına katıldı.
 
Her hafta Cumartesi günleri 12.00-17.00 saatleri arasında yapılacak olan Siyaset Akademisi, 2 ay sürecek.
 
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
temel
temel - 10 yıl Önce

mahşerin 5 atlısı mübarekler geleceğin siyasetçilerii çokmu lazım size siyaset akademisi gittiniz oraya size ofta bişey emanet edilirmi allah aşkına aranızdan 1 i hariç sağda solda gezip vakit öldürecene gidin çalışunda

barış
barış - 10 yıl Önce

çok sayıda kişileri resimlerde göremedik.arap baharına kanmasınlar.

abdullah
abdullah - 10 yıl Önce

siyaset akademisinde ilk önce sadakat ,dürüstlük ve arkadaşlarına yanlış yapmamayı ders olarak vermeliler.bu fotoğraftakilerde ahte vefanın ne olduğunu öğrenirler

misafir
misafir - 10 yıl Önce

mahşerin beş atlıları çok güldüm çok komik

Temel
Temel - 10 yıl Önce

Aralarından bir kisi dedim ya şimdi hepsi düşünüyor ula benim odiye Osman abi sen hariç gerisi arko traş kremi gibi kaygan

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21